reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

reklama
Ja miałam okazje, że robił mi II badanie prenatane.
Bardzo sympatyczny, mimo, że nie nie miałam z nim żadnej styczności wcześniej. Pytał czy są jakieś pytania czy jakoś może pomóc. Podczas samego badania wszystko fajnie pokazywał i opowiadał,
 
Według rankingów w tym roku najlepszy w Krakowie jest szpital Żeromskiego. Ja osobiście mogę go polecić- rodziłam tam w tym roku. Bardzo miły i kompetentny personel, czysto, schludnie. Szpital wziął duże dofinansowanie na remont porodówki i widać, że się przyłożyli do zadania. Sale porodowe bardzo ładne, jest możliwość ćwiczenia, są drabinki do dyspozycji, wanna, prysznic...
 
Ja z czystym sumieniem polecam Ujastek. Opinie są różne, sama przed porodem sporo się ich naczytałam, ale wydaje mi się, że wszystko też zależy od tego, na jaki zespół akurat się trafi. Nie było problemu ze znieczuleniem do porodu. Połozna co chwilę zaglądała na salę i pytała czy wszystko w porządku. Może akurat ja tak trafiłam, ale ten szpital wspominam bardzo mile :)
 
Ja z czystym sumieniem polecam Ujastek. Opinie są różne, sama przed porodem sporo się ich naczytałam, ale wydaje mi się, że wszystko też zależy od tego, na jaki zespół akurat się trafi. Nie było problemu ze znieczuleniem do porodu. Połozna co chwilę zaglądała na salę i pytała czy wszystko w porządku. Może akurat ja tak trafiłam, ale ten szpital wspominam bardzo mile :)

Zgadzam się, ja na Ujastku rodziłam w kwietniu i szczerze polecam. Miałam też gin prowadzącą stamtąd: dr Dorota Nowak-Stelmach - cudowna kobieta!
 
A ja polecam szpital na Kopernika, rodziłam tam w sierpniu zeszłego roku i mimo iż miałam poród z "przeżyciami" szczerze mogę polecić. Ładna odremontowana porodówka z pojedynczymi salami do porodów rodzinnych z łazienkami, drabinkami, piłkami. Z położnych na porodówce polecam z całego serca panią Teresę (nazwiska niestety z tego wszystkiego nie pamiętam) gdyby nie ona to byłoby ciężko. :-)
 
reklama
Ja rodziłam w 2010 roku synusia w Narutowiczu i mimo że był wtedy remont to miło wspominam tam pobyt.
 
Do góry