reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

Witam.
Jestem tu nowa. Mam na imię Natalia, mam 21 lat i dwie kreseczki na teście, NARESZCIE!
Mam pytanie odnośnie Pani dr. Janeczek ze szpitala Żeromskiego. Czy któraś z was może mi coś o niej napisać? A może macie jakiegos innego zaufanego gin. tylko koniecznie musi to być kobieta hihi.
Z góry dziękuję za odpowiedź [emoji6]
 
reklama
Hej :) Bardzo proszę, polećcie mi jakiegoś zaufanego ginekologa ze szpitala Żeromskiego. Mam zamiar tam rodzić i chciałabym wcześniej umówić się na wizytę, żeby obgadać różne sprawy związane z porodem. Dostałam namiary na dr Mojak-Domagałę, niestety podobno gdzieś wyjechała i już w okolicy Krakowa nie przyjmuje :(
 
niemartwsie
ja czytałam same dobre opinie o doktor Maii Janeczek z Żeromskiego i właśnie biorę ją pod uwagę. Tylko pytanie czy jest tu ktoś kto mógłby ją polecić?
 
Ja chyba w końcu zrobię tak, że po prostu się tam przejadę w weekend, pooglądam porodówkę i sale, no i pogadam z położnymi. Może kogoś mi polecą. Jeśli dowiem się czegoś o tej dr Janeczek, to napiszę tutaj.
 
Niemartwsie super pomysł. Ja jestem na początku dopiero więc mam czas ale napisz proszę jak wrażenia. I jak się czegoś dowiesz o jakimś dobrym gin to też poproszę o info.
 
Natalkuś, dam znać na pewno. Rozmawiałam wczoraj z koleżanką, która rodziła w Żeromskim i powiedziała, że nie spotkała tam lekarza, który nie byłby przemiły i życzliwy wobec niej. Mówiła, że na pewno będę zadowolona. Położne podobno też są super. Oby tak było faktycznie :)
 
hej Dziewczyny!

mam lekarkę prowadzącą, która pracuje w Rydygierze, a tam rodzić nie chcę. Myślę o Żeromskim i Ujastku, ale jak to załatwić, zeby tam ktoś mnie znał- wiecie o co chodzi:) myślałam i wykupieniu położnej, ale z tego czytam to niektórzy idą przed porodem na wizytę prywatną do poleconego lekarza ze szpitala? Zielona jestem w tym temacie, proszę- pomóżcie;)
 
Ja mogę polecić doktora Macieja Bodzka ze szpitala Rydygiera. Mogę też polecić porodówkę w Rydygierze :) ale neonatologii tam już nie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej Dziewczyny!

mam lekarkę prowadzącą, która pracuje w Rydygierze, a tam rodzić nie chcę. Myślę o Żeromskim i Ujastku, ale jak to załatwić, zeby tam ktoś mnie znał- wiecie o co chodzi:) myślałam i wykupieniu położnej, ale z tego czytam to niektórzy idą przed porodem na wizytę prywatną do poleconego lekarza ze szpitala? Zielona jestem w tym temacie, proszę- pomóżcie;)

A dlaczego nie chcesz rodzic w Rydygierze?


hej Dziewczyny!

mam lekarkę prowadzącą, która pracuje w Rydygierze, a tam rodzić nie chcę. Myślę o Żeromskim i Ujastku, ale jak to załatwić, zeby tam ktoś mnie znał- wiecie o co chodzi:) myślałam i wykupieniu położnej, ale z tego czytam to niektórzy idą przed porodem na wizytę prywatną do poleconego lekarza ze szpitala? Zielona jestem w tym temacie, proszę- pomóżcie;)
 
Do góry