reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

reklama
Ja polecam Szpital Ginekologiczno - Położniczy Ujastek. Sama tam rodziłam mojego synka. Świetny personel, miła atmosfera, życzliwe podejście do pacjenta.
 
Szukam lekarza lub przychodni, która zdrowo podchodzi do szczepień i nie neguje ciagle decyzji o odroczeniu szczepień dziecka. Ktoś coś? Najlepiej nh
 
Cześć Dziewczyny, Jestem nowa na tym forum i mam sporo pytań dotyczących wyboru szpitala i położnej w Krakowie. Ze względu na konflikt serologiczny i inne dolegliwości moja gin poleciła mi poród na Kopernika, sama przyjmuje tylko prywatnie wiec nikogo tam nie znam. Jestem przerażona faktem porodu i w związku z tym chciałam Was zapytać czy znacie jakąś miłą i empatyczną położna właśnie z Kopernika która będzie towarzyszyła mi podczas całego porodu i pozwoli jakoś w miarę przejść przez te ciężkie chwile. Chciałabym normalnie z położną podpisać umowę, zapłaci za jej czas i porady. Proszę o pomoc i rady.
 
Witajcie Drogie mamy, w zasadzie przed chwilą przeprowadziliśmy się do Krakowa. Nie znam miasta a co za tym idzie Nie mam pojęcia o lekarzach i o szpitalach. Jestem obecnie w 27 tygodniu ciąży i szukam lekarza który mógłby poprowadzić moją ciążę już do końca. Byłoby dobrze gdyby przyjmował na NFZ co nie jest warunkiem koniecznym ale mile widzianym. No i oczywiście Gdyby jeszcze przyjmował w szpitalu lub pracował w szpitalu w którym będę rodzić byłoby idealnie. Czytałam trochę poleceń na temat szpitala na ujastku Co myślicie na jego temat może możecie polecić jakiegoś lekarza stamtąd??? Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi :)
 
Witajcie Drogie mamy, w zasadzie przed chwilą przeprowadziliśmy się do Krakowa. Nie znam miasta a co za tym idzie Nie mam pojęcia o lekarzach i o szpitalach. Jestem obecnie w 27 tygodniu ciąży i szukam lekarza który mógłby poprowadzić moją ciążę już do końca. Byłoby dobrze gdyby przyjmował na NFZ co nie jest warunkiem koniecznym ale mile widzianym. No i oczywiście Gdyby jeszcze przyjmował w szpitalu lub pracował w szpitalu w którym będę rodzić byłoby idealnie. Czytałam trochę poleceń na temat szpitala na ujastku Co myślicie na jego temat może możecie polecić jakiegoś lekarza stamtąd??? Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi :)
Witam Cię. Z czystym sumieniem mogę polecić Ci Szpital Ujastek, gdyż sama tam rodziłam. Świetna atmosfera, personel bardzo przyjemny i pomocny w każdej nurtującej Cię sprawie, a co do lekarza prowadzącego ciążę i zarazem pracującym w w/w szpitalu to poleciłabym Ci mojego lekarza, który tam pracował, ale niestety już nie żyje, więc mogę polecić Ci dr. Piotrowskiego, który wykonywał mi dwa usg genetyczne. Świetny specjalista, bardzo miły i sympatyczny. Przyjmuje bodajże na ul. Starowiślnej i na Os. Oświecenia. Tak więc do prowadzenia ciąży to możesz śmiało się do niego umawiać.
 
Hej Dziewczyny, czy któraś z Was może polecić dobrego ginekologa z Krakowa, który pomoże w staraniach po ciąży obumarłej? Jest dużo klinik w Krakowie, ale mam obawy że zdzierają kasę, a nie do końca pomagają... Macie kogoś zaufanego?
 
reklama
Hej Dziewczyny, czy któraś z Was może polecić dobrego ginekologa z Krakowa, który pomoże w staraniach po ciąży obumarłej? Jest dużo klinik w Krakowie, ale mam obawy że zdzierają kasę, a nie do końca pomagają... Macie kogoś zaufanego?
Witaj.
Napiszę tak jak wyżej. Polecam dr. Piotrowskiego, który pracuje w szpitalu Ujastek a przyjmuje na Os. Oświecenia.
 
Do góry