reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

padiqq

styczeń`06 październik`07
Dołączył(a)
25 Sierpień 2005
Postów
3 849
Miasto
Łódź
Właśnie w tym szpitalu zamierzam urodzic swoje pierwsze dziecko. Słyszałam kilka pozytywnych opinii od kolezanek , których dzieci przyszły na świat w tym szpitalu. Narzekały jedynie na niewygodne , pozarywane łóżka na salach poporodowych.

BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA WASZE OPINIE NA TEMAT TEGO SZPITALA I PRACUJĄCEGO W NIM PERSONELU.

POZDRAWIAM SERDECZNIE

PADIQQ
 
reklama
dlaczego wybralas akurat ten szpital? jest to twoj rejon czy z jakiegos innego powodu?
tez jestem z lodzi, aczkolwiek przebywam za granica.moje pierwsze dziecko urodzilam w lodzi,w szpitalu na przyrodniczej.jestem wlasnie w 7 m-cu drugiej ciazy i tez chce tam rodzic.bylam zachwycona,jesli w ogole mozna uzywac tego okreslenie przy porodzie,kiedy rodzilam mojego synka w szpitalu im.jordana.dlatego tez drugie tez mam zamiar wlasnie tam urodzic, ale ciekawa jestem opinii na temat innych szpitali. bo z pewnoscia wiele lat temu bylo inaczej, ale wiem tylko, ze moja mam rodzila w madurowiczu mojego brata i byla zalamana...
 
Olga.t!

Teraz już nie ma szpitali rejonowych i można wybrać taki jaki ci będzie najbardziej odpowiadał.
Dlaczego akurat ten szpital? Mój lekarz prowadzący jest z tego właśnie szpitala, pracuje tam też żona mojego szefa. Poza tym tak jak wcześniej pisałam rodziło tam kilka moich koleżanek i były zadowolone. Zresztą ile osób tyle opinii.
A twoja mama to dawno rodziła tam twojego brata?

Pozdrawiam!
 
cześć. Ja też jestem z Łodzi.
Też zastanawialam się nad Rydygierem ale zdecydowalam się na Kopernika. Koleżanka rodziła w rydygierze i mi odradziła.
 
Cześć od niedawna mieszkam w Łodzi i zupełnie nie wiem, jaki szpital wybrać. Mój lekarz prowadzący pracuje w Madurowiczu, ale słyszałam wiele negatywnych opinii na temat tego szpitala. Będę wdzięczna za listę sprawdzonych szpitali, również klinik prywatnych, w których warto rodzić :)
 
Witam
Ja mam termin na 30 stycznia i zastanawiam sie nad Madurowiczem i nad Kopernikiem i sama nie wiem. Macie jakies nowe informacje na temat tych szpitali .Pozdrowionka
 
reklama
Do góry