reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Mandzia ja planuję też poród w Madurowiczu moja dr powiedziała, że już w styczniu powinno wszystko wrócić do normy. Mam termin na marzec.. zastanawiam się czy jest mozliwość w Madurowiczu poznać wcześniej jakąś położną i jak jest z dzieciaczkami czy są przy mamie :-)w matce polce były oddzielnie jak ja rodziłam-koszmar:szok:, ciekawe czy też można jakoś mieć jednoosobowy pokój?
 
reklama
Cześć babsik :)

Z tego co się naczytałam to chyba nie można mieć swojej położnej w Madurowiczu. Ale tego tak na 100% nie wiem.
Co do pokoju to chyba ciężko w każdym szpitalu o jednoosobowy. Ja w pierwszej ciąży miałam taki komfort ale wtedy leżałam na oddziale izolacyjnym bo byłam przeziębiona. I do tej pory nie wiem czy to dzięki mojemu lekarzowi dostałam taki pokój czy po prostu ze względu na mój stan.

Ale o tym nie myśl. Chyba lepiej leżeć z kimś na sali. Zawsze można sie poradzić, jest się do kogo odezwać... Czas szybciej leci :)

Do jakiego lekarza chodzisz jeśli można spytać?
 
Dzieciaczki chyba są przy mamie. Nawet ja po cesarce mogłam mieć dziecko kiedy tylko chciałam. Wiadomo, że na początku nie bardzo bo leżała ale potem mogłam je zabrać do siebie kiedy tylko chciałam.
 
Cześć
Od razu kiedy przeczytałam informacje w ekspresie o tym, że na Szparagowej można rodzić bezpłatnie, pojechałam tam z mężem i dowiedzieliśmy się, że NFZ tylko dofinansowuje część pieniędzy, samemu trzeba zapłacić 2900 za poród, za cc 3900. Niestety tak to wygląda
 
Dziewczyny, może któraś z Was wie jak to jest z porodami w Koperniku, czy to dobry szpital? Ja jestem w 39 tc, od początku wybrałam Madurowicza, tam chodziłam do szkoły rodzenia, stamtąd mam lekarza, nastawiłam się, a tam strajk, który nie wiadomo, czy się skończy do 15- wtedy mam termin. Zastanawiam się, czy Rydygier, czy Kopernik?
 
Cześć
Od razu kiedy przeczytałam informacje w ekspresie o tym, że na Szparagowej można rodzić bezpłatnie, pojechałam tam z mężem i dowiedzieliśmy się, że NFZ tylko dofinansowuje część pieniędzy, samemu trzeba zapłacić 2900 za poród, za cc 3900. Niestety tak to wygląda

A jest może gdzieś jakieś info na ten temat na sieci?
 
reklama
Do góry