reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

Dziewczyny, jest jeszcze Gameta w Rzgowie na nfz. Opinie zbiera bardzo dobre, jestem już po wizycie kwalifikacyjnej i szczerze mówiąc zdecydowałam się na poród tam już od wejścia na oddział. Zarówno lekarz jak i położne super, oprowadzono nas po oddziale, wygląda rewelacyjnie. Czy któraś z Was tam rodziła??
 
reklama
Dziewczyny, jak Wasze porody w gamecie? Ja się zastanawiam nad porodem tam, wiec Wasze komentarze/rekomendacje, bardzo by mi się przydały...
 
w Gamecie ostatnio jak w manufakturze, moja kuzynka rodziłą i powiedziałą, że czuła się jak na linii produkcyjnej... I zbyt szybko wypuszczają - już w II dobie - brak miejsc.
 
Ja rodziłam w madurowiczu w łodzi i polecam z całego serca położną Ramonę. Nie mam pojęcia, jakie jest jej nazwisko, ale jest złotą kobietą. Wspaniałą, cudowną i w ogóle! Nigdy nie zapomnę, ile dla mnie zrobiła w trakcie porodu. Jest niesamowicie empatyczna i profesjonalna.


http://dobre-betonowe-szamba.pl/lubelskim/
 
Ostatnia edycja:
czy ktoś rodził w profamili i może mi podpowiedziec kiedy się tam zglosić? w którym tygodniu ciąży można przyjśc na wizytę? czy trzeba zanieść jakieś dokumnety wcześniej ? jestem w 30 tygodniu ciaży i chciałabym wybrać sobie ten szpital ale jestem w ciaży zagrożonej i nie wiem jak to powinno się odbywać
 
Czytam ten temat i odpowiedzi, które mnie interesują są dość przestarzałe. Jak w tej chwili jest z porodem w Madurowiczu czy nadal wart polecenia, i jak z karmieniem piersią czy pomagają pielęgniarki i położne? Czy jest tutaj ktoś kto tam rodził i nie miał stamtąd lekarza prowadzącego ciążę? A może ktoś mógłby wypowiedzieć się również na temat porodu w Szpitalu w Sieradzu?
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy!
Jestem studentką IVr fizjoterapi, przeprowadzam wśród przyszłych mam ankiete odnośnie występowania bólów kręgosłupa w ciąży. Będe bardzo wdzięczna za wypełnienie jej online. Ankieta jest anonimowa, zajmie dosłownie kilka minut. Z góry dziękuje i życzę zdrowia Wam i maluszkom! :*
Link do: OCENA CZĘSTOŚCI WYSTĘPOWANIA BÓLÓW KRĘGOSŁUPA U KOBIET W CIĄŻY
 
Do góry