reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale , lekarze, położne w KATOWICACH

reklama
Cześć! Ktoś mi zachwalał kolejowy, ale niezbyt precyzyjnie, więc trudno mi coś wywnioskować. Ja rodziłam na Raciborskiej. Polecam.
 
Witam, ja rodziłam w kolejowym kilka miesięcy temu i jestem średnio zadowolona z tego szpitala ale pocieszam sie tym że zawsze mogło byc gorzej.Drugi raz nie wiem czy bym sie na niego zdecydowała.Jesli chodzi o szczegóły to podaje mój adres:Aszka111@poczta.onet.pl. Pozdrawiam
 
Witam
Ja rodziłam na Raciborskiej dwa razy, polecam. jeśli chodzi o lekarzy i położne - SUPER
Oddział noworodkowy też nie najgorszy, może trzeba się trochę przypominać pielęgniarkom, ale pediatrzy napewno bardzo dobrzy. Nawet teraz dzwonię tam do Poradni Laktacyjnej
Pozdrawiam :)
 
witam wszystkie mamy!!!
miesiąc temu przeprowadziłam się do katowic i oprócz męża nie mam tu nikogo...:-((( a termin porodu tuż tuż....
mam rodzić w Centralnym Szpitalu Klinicznym. może jakieś opinie na temat tego szpitala lub personelu????
z góry dziękuję za pomoc
 
;D ;D ;D Witajcie!!!!!!!!!!!!

Szukam jakiś wiadomości na temat kliniki połozniczej w Katowicach, która się mieści na ul. Medyków (Ligota)...Zmieniłam lekarza który dotychczas mnie prowadził i również szpital. Niestety nic o nim nie wiem i troche zaczynam się obawiać z czym mogę się spotkać.
Dzięki za jakiekolwiek informacje.... :)
 
Moją ciążę prowadzi dr Włoch i z tego co mówi to nie ma się czego bać. Jak dotej pory nie spotkałam się z negatywną opinią dotyczącą tego lekarza (oprócz mojej "kochanej" teściowej) albo szpitala.
 
ja polecam Centralny Szpital liniczny Śląskiej Akademi Medycznej na Ligocie. Oczywiście nie wszystkie położne. Być może dobrze wspominam poród bo długo tam leżałam i znałam dobrze położne, może byłam traktowana lepiej z tego powodu. Ale słyszałam też pozytywne opinie innych mam. nie polecam doktora Bakona---cham i ignorant
 
olgap....doktor Włoch to super, wesoły i optymistycznie nastawiony do życia facet,,,,,,bardzo miło go wspominam, jedyeny , który mnie nie dołował nowymi złymi wiadomościami. Ja rodziłam w tej klinice...bardzo fajnie. Mam tylko nadzieje że po porodzie trafisz na te ładniejsze sale.....bo niektóre to pożal sie boże....syf kiła i mogiła ;)
 
reklama
acha zapomniałam dodać, że komfort rodzenia zależy od tego na jakie położne i lekarzy się trafi. Ja w tym szpitalu leżałam prawie 2 miesiące. Miesiąc na porodówce w sali przedporodowej ( groził mi przedwczesny poród) więc zdążyłam poznać personel szpitala. Z lekarzy unikaj Bakona i Krauze.....tak dla świętego spokoju
 
Do góry