reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
W przypadku problemów z zajściem w ciążę, polecam klinikę Invicta. W przypadku większych problemów z zajściem lub jeżeli potrzebna trafna diagnoza - prof. Lukaszuk. Bardzo mi pomógł w mojej sytuacji, oraz znam kilka osób z wieloletnimi staraniami, kiedy właśnie jego diagnoza i leczenie doprowadziły do ciązy
 
Mogę polecić szpital Praski. Świetne położne do porodu, później też. Warunki super, menu do wyboru, sale zwykle dwuosobowe. Pierwszego syna rodziłam jeszcze w starym budynku w 2015 i wtedy dużo miałam do zarzucenia odnośnie warunków. Potem rodziłam dwie córki już w nowym w 2016 i 2019 i już super. Ogólnie nic złego powiedzieć nie mogę.
Ja mocno nie polecam Praskiego. Trafiłam na taką zmianę położnych, że nie życzę największemu wrogowi (2019). To nie tylko moje zdanie. Rodziła w tym samym czasie inna dziewczyna i też była nimi przerażona, tylko ona miała długi poród, a druga zmiana okazała się bardzo fajna. Także zależy na kogo się trafi, nie wiem, czy w każdym szpitalu nie znajdzie się jakaś wredna położna/cała zmiana.
Jeżeli chodzi o warunki techniczne to daję plus.
 
Ja mocno nie polecam Praskiego. Trafiłam na taką zmianę położnych, że nie życzę największemu wrogowi (2019). To nie tylko moje zdanie. Rodziła w tym samym czasie inna dziewczyna i też była nimi przerażona, tylko ona miała długi poród, a druga zmiana okazała się bardzo fajna. Także zależy na kogo się trafi, nie wiem, czy w każdym szpitalu nie znajdzie się jakaś wredna położna/cała zmiana.
Jeżeli chodzi o warunki techniczne to daję plus.
To pewnie jak wszędzie, zależy na kogo się trafi i jaki humor ma. Ale rodziłam trójkę i trafiłam dobrze.
 
Do góry