reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

M

marcin

Gość
Oczywiście nie ja tylko moja żona :wink:
W zasadzie mieliśmy wybrany szpital: CSK w Międzylesiu. Ale ostatnio usłyszałem złą opinie o nim. Czy ktoś może rodził tam? Niech podzieli sie wrażeniami. A może polecacie jakiś inny szpital. Tylko prosze nie za bajońskie kwoty. Może Wołomin?
Pozdrawiam i prosze o opinie
 
reklama
ha, ja sie urodzilam w CSK w Miedzylesiu, no ale to bylo 28 lat temu i jak na tamte czasy bylo tam ponoc niezle.
:wink:
Jak jest teraz - nie mam pojecia. Nurtuje nas ten sam problem. Wolomin wydaje sie zachecajacy, ale boje sie ze przez korki nie zdazymy dojechac.
Pozdrawiam, moze napisze ktos juz doswiadczony...
 
Polecam szpital Sw Zofii, naprawde warto:) Atmosfera, opieka, pomoc, fachowosc-wszystko co trzeba kobiecie, która nie mysli o niczym innym tylko neistety o bólu - naprawde polecam! Rodzilam tam miesiac temu!
 
hej
ja rodzilam ( w lipcu) na solcu i jestem baaardzo zadowolona.
Poczatlkowo wybralam sobie szpital Sw. Zofii na zelaznej, ale na szczescie nie bylo miejsc. :-) wydalabym kupe kasy w tym szpitalu, a tak udalo mi sie urodzic na solcu pod wspaniala opieka i za 0zl. :-)
pozdr.
sahell@wp.pl
 
a mnie moja pani doktor wysyła na starynkiewicza. nie chce słyszeć o innym szpitalu. mówi że może niezbyt ładny jest ale fachowość personelu niesamowita:) sama niewiem bo słyszałam nieprzychylne opinie...zastanawiam się nad żelazną.
pozdrawiam.
 
Z tego, co ja slyszalam, to starynkiewicza u mnie odpada, np ze wzgledu na taki przypadek: brak anestezjologa, a wiec brak znieczulenia dla kobiety, która akurat takie znieczulenie potrzebowala :)
 
Mam ten sam problem, tzn do porodu daleko ale zamęt sieją znajomi wszystkim infromacjami.
Ja słyszałam że w Św. Zofii jest ok ale najpierw trzeba się tam dostać a z tym może być różnie już słyszałam o odsyłaniu kobiet rodzących.
Pozytywne opinie słyszałam o szpitalu na ul. Inflanckiej.
A co myślicie o szpitalu MSWiA?
Jak macie jakieś informacje i opinie chętnie ich wysłucham.
A może ktoś dokładnie wie jakie szpitale posiadają wanny do rodzenia w wodzie?
POZDRAWIAM i liczę na odp.
 
Nie wiem dokładnie, ale z wyszukiwarki na stronach fundacji Rodzić po Ludzku wynika, że jedyny szpital z wodnymi porodami w okolicy Warszawy to Wołomin.
 
Słyszałam wiele dobrego o szpitalu Św. Zofii - że wygodne sale, że miłe pielęgniarki, dobra obsługa, itp. Słyszałam jednak również, że w przypadku komplikacji w czasi lub po porodzie, nie mają odpowiedniego zaplecza.
Czy znacie jakieś szpitale w których jest dobrze nie tylko wtedy, kiedy idzie wszystko dobrze, ale wtedy, kiedy trzeba błyskawicznie dziecko lub matkę ratować, np. operować?

Dzięki i pozdrawiam.
 
reklama
ja jestem dopiero w 12 tygodniu i jeszcze nie wiem jaki szpital wybiore ale moja kolezanka rodzila w lutym 2004 w szpitalu św.Zofii na żelaznej i powiedziala mi ze nigdy w zyciu nie zdecydowala by sie tam rodzic drugi raz, lekarze nie wykryli u dziecka powaznej wady nerwow i dziecko zbyt pozno (dopiero po 4 miesiacach ) zaczeto rehabilitowac, dziecko ma teraz ponad 8 miesiecy i nie wolno mu siedziec
 
Do góry