reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Cześć Marta!
Swoje pierwsze dziecko rodziłam w Szpitalu na Madalińskiego.Bardzo byłam zadowolona z warunków panujących w tym szpitalu, postanowiłam że moja corka przyjdzie na świat własnie w tym szpitalu. Oprócz tego ciąże prowadzi mi dyr tego szpitala, więc na dobre warunki w czasie i po porodzie napewno mogę liczyć. ;D
 
reklama
Dziewczyny!
Jakie by nie były warunki w Polskich szpitalach to wierzcie mi napewno jest lepiej niż w Londynie, gdzie obecnie jestem ale na czas rozwiazania wracam do kraju!Tutaj przez całą ciąże nie widzicie na oczy ginekologa tylko położną.Czyli nikt Was nie zbada ginekologicznie, przysługuje (na całą ciążę) 2 x badenie krwi, 2x USG. W trakcie porodu tez nie ma lekarza.Aby dostać sie prywatnie do ginekologa (płacąc prywatne ubezpieczenia) czeka się ok. 3 tyg!!!Byłam tu raz u lekarza z mioim synkiem który ma 4 lata i jest alergikiem więc przekonałam się jak się tu traktuje ludzi i dzieci!
Dramat. Doceniłam nasza Służbę Zdrowia!!!!Oczywiście do ginekologa latam raz w miesiącu. Cieszmy się z tego w jakim kraju mieszkamy! :D
 
ja rodziłam na Żelaznej 8 msc temu i też nie mogę narzekać ale rodziłam 15 minut, więc trudno się dziwić, prawda?
minus to to, że niby poród rodzinny jest bezpłatny ale jednoosobowa sala do porodu kosztuje 1000zł!!! a jak tu odbyć poród rodzinny, kiedy obok rodzi inna kobieta. przecież to taka intymna sytuacja. my "niestety" zapłacilismy. generalnie miło wspominam personel, bo był bardzo pomocny, po porodzie oczywiście, fajną też miałam położną, ale szycie wspominam fatalnie i na długo zapadnie mi w pamięci.
pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
 
a czy ktoś mógłby wypowiedzieć siena temat szpitala na ul. Wołoskiej w Warszawie(MSWiA). Czy słyszałyście o dr Lenkiewicz-Muszyńskiej pracującej w tym szpitalu? A może coś o położnych?? Proszę pomóżcie!!!!!!! :( :-*
 
jesli chodzi o opiekę, to naprawde nie ma potrzeby umawiania sobie poloznej! poziom opieki jast tak samo wysoki przy "wynajętej" połoznej jak i "państwowej" :)
wiem, bo pracowalam tam jakis czas temu (jestem położną ;))
ale jesli naprawde chcesz kogoś wziąc to polecam Janette Kalyta, Magdę Witkiewicz, KAsię Wyszkowska.
jak chcecie więcej info można na GG 1619513
 
Hej,
Czy ktoras z Was miala moze okazje rodzic z polozna p. Agnieszka Mucha ze szpitala na Karowej? Bede wdzieczna za opinie.
Pozdrawiam :)
 
Ja rodziłam na Wołoskiej rok temu, polecam. Rodziłam z położną Hanną Wroniewicz, byliśmy z mężem nią zauroczeni, można się z nią umówić wcześniej.  Cały poród mi prowadziła położna, lekarka przyszła do mnie dopiero 20 minut po porodzie. Z tego co wiem to wszystkie położne z Wołoskiej są ok.Dr Lenkiewicz-Muszyskiej nie kojarzę nazwiska, ale miałam tam do czynienia z trzema kobietami wszystkie bardzo miłe i delikatne. Osobiście z Wołoskiej  znam dr Durczyskiego super lekarz. Polecam ten szpital, jak będę miała następne dziecko to rodzić będę na Wołoskiej.
 
Gdzie rodzić? Nie jestem jeszcze w ciąży ale już szukam ginekologa ;) pod kątem przyszłego porodu.
Możecie polecić kogoś w Damianie? albo gdzieś indziej, prywatnie?
 
Cześć Słoneczko! NIe polecam szpistala Bródnowskiego - chociaż jeśli masz tam zaufanego gin. to może pójdzie dobrze... Ja tam całym sercem jestem za Karową. Koleżanki też chwaliły Inflancką. A z prywatnych to na Wojskowej - Targówek koleżanka prowadziła bardzo zagrożoną ciążę i wszystko poszło baaaardzo dobrze. O Damianie słyszałam kila bardzo nie miłych opinii - najgorsza, to że namówili panią przy trzecim do znieczulenia - co jest to czystą nadgorliwością, bo rodziła 1 godz!!! - i niestety bardzo jej zaszkodzili. Ja myślę, że prowadzenie może być prywatnie, ale rodzic lepiej państwowo! Niestety z Damiana nie znam żadnego gin. A zatem pwodzenia w poszukiwaniach i prowadzeniu ;)
 
reklama
:) :) :)

planujemy z moim mężem drugie dziecko. Jesteśmy szczesliwi (mamy już jedną córeczkę ma 10 lat) .
Czy ktoś z Państwa mógłby mi polecić ginekologa położnika , do którego warto się udać by prowadził moją ciąże ?????
PROSZĘ o pomoc.
Może panikuje za bardzo ale mam blisko 40 lat ( i do tego trochę nadwagi) i bardzo sie boję komplikacji.
Chciałabym trafic na kogoś fachowego , a jednoczesnie życzliwego , kulturalnego. Kogoś kto by zajął się mną przez całe 9 miesięcy ........

proszę o informacje i sugestie

Chętnie nawiązę kontakt z jakąś "dojrzałą mamą"  

pozdrawiam
Anna
as1704@interia.pl


:) :) :)
 
Do góry