reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

agao pisze:
hey czy ktoś coś może dopisać o bielańskim szpitalu????
słyszał ktoś coś o dr Świerczewskim?

Dr Dariusz Świerczewski ze szpitala bielańskiego prowadzi prywatnie moją ciąże, dlatego ja zdecyduje się na poród w tym szpitalu. Poleciła mi go koleżanka mojej siostry, była z niego bardzo zadowolona.
I w sumie to tyle mogę powiedźieć bo ja narazie we wczesnym stadium jestem, brzucha jeszcze nie widac :D i sama chętnie bym się więcej dowiedziała.
 
reklama
ok moją piersszą ciąze miała zaszczyt prowadzić DrWolańska w pracy dzwignełam i dostałam plamienia i coś na kształt czopu mi wypadło poszłam do niej i zapytała czy niemuszę się udać do szpitała zbadała mnie i powiedziała ze wszytko oki tylko mam się nienadwyręzać i lezeć i odpoczywac zapisała jakies leki witaminy i wszystko plamienie nieustawało i po kilku dniach dostałam krwotoku poszłam do niej i pytam czy to dalej normalne bo według mnie to nie i aby mnie skierowała do warszawy ona niewiedziała co powiedzieć a do wawy niechciała dać skierowania powiedziła ze tylko do pruszkowa albo mi nieda wcale i nigdzie mnie nieprzyjma coś tam na tym skierowaniu namazała i pojechałam do szpitala dale to jak chcesz to mozesz sobie przeczytać w innym watku ale było nieciekawie okazało się ze dostawałam nietakie leki jak trzeba i straciłam dziecko w 4 miesiacu teraz by miało juz 10 lat .jeszcze mi kolezaka opowiadała ze bardzo duzo dziewczyn straciło dzieci przez tą panią jedna nawet miała załozona spiralę i jak poszła do niej i powiedziała ze test wyszedł dodatki czy moze być ciaza a co ze spiralą podobno zbyła ja dawała jej leki takie co niepowinna dziewczyna mało się nieprzekręciła i po kilku takich ......sprawaach niemozna powiedzieć ze ta pani jest dobrym ginekologiem tylko niewiem czy to akurat ta czy tylko zbiek okoliczności i jej tozsamość wiec mozesz wybierać .......
 
KOSMI mam na imię Agnieszka mam 19 tydzień ciąży termin około 8 marca i chodzę do tego lekarz tj do DR Świerczewskiego ale pytam o niego bo jestem ciekawa czy jest wg innych oki wg mnie tak
 
Ja chciałam polecić i podziękować połoznej Annie Soszyńskiej ze szpitala w warszawie na madalińskiego. Odpowiednia osoba na odpowiednim
miejscu. Zna swój fach, cierliwa i życzliwa a co najważniejsze wyrozmiała i
konkretna. Chciałoby się powiedzieć więcej takiej obsługi w szpitalach.
A boleć kochane mamy będzie zawsze, taki nasz żywot i o tym trzeba pamiętać i
uczulić wrażliwych tatusiów, którzy robią czasem złą robotę na "porodówce" /mój
był bardzo grzeczny/. Wspaniala polożna - mój porod trwal 9 godzin, nie mialam
juz
sily, a pani Ania bardzo wesola, podtrzymujaca mnie na duchu i przede wszystkim
profesjonalistka; gdy bede rodzic drugie dziecko, napewno sie postaram aby to
wlasnie pani Ania byla przy nas.
Pozdrawiam
Katia i Mateusz 2m-ce
 
Dziewczyny, czy macie jakies doswiadczenia ze szpitali po poludniowo-praskiej stronie Wisly. Ja mieszkam w Rembertowie i poczatowo myslalam o Woloskiej ale to tak daleko. Czy ktos ma doswiadczenia ze szpitalem w Miedzylesiu lub Aninie? Bardzo prosze o rady... Przeciez istnieje jeszcze inne szpitale oprocz tak szeroko opisywanej Zelaznej...
 
w bielańskim szpit. pracuje chyba jeszcze Tadeusz Kosiec specjalizuje się w niepłodności i komplikacjach przyjmuje na Majdańskiej dosyć dobry specjalista zna się na zeczy nim trafiłam do Novum przez prawie dwa lata on mnie leczył mogę go polecić --wyprowadził mnie na prostą
 
Poszukujemy pilnie kogos, kto rodzil na Solcu z polozna Katarzyna Najmark. Do porodu zostalo nam juz niewiele, szpital wydaje sie w porzadku, ale jakos nie jestesmy do konca przekonani, czy to dobry pomysl. Jesli macie jakies doswiadczenia z ta wlasnie polozna, dajcie prosze znac. Dziekujemy.
 
Ja rodilam swoje pierwsze dzieckona Brodnie i ze swojego doświadczenia odradzam. Było to coprawda prawi 6 lat temu, ale z tego co wiem to nic sie tam nie zmieniło. Ten sam personel, tak samo obskurnie. Jak jest wszystko dobrze, to wszędzie będzie dobrze. U mnie było kiepsko, bo miałam tragiczną anemię praktycznie do transfuzji. MIałam zakazane wstawanie i przede wszystkim zajmowanie sie dzieckiem, bo lekarz opiekujący obawiał się, że mogę go upuścić. NIKT zupełnie się tym nie przejął!!!! Jak nie pójdziesz na obiad na drugi koniec piętra - duże odległości - to leż sobie glodna. NIkt nie zwaracal uwagi na moje sygnaly, że chyba robi mi się w kroczu stan zapalny - po trezch dniach byli bardzo zdziwieni, że coś nie tak!! ??? Dla rozjaśnienia sytuacji dodamm,że nie byłam pacjentką z ulicy - moja teściowa pracowłam tam 20 lat i do tej pory zna wszystkich!!! i wszyscy wedzieli że to jej wnuczek. To co pediatrzy zalecali mamom to się włos mi jezyl na glowie. Ja nie słuchałam i dobrz na tym wyszlam, ale oczywiście nie podobało im sie to. Tak więc odradzam!!!!
 
Witam,
Szukam dobrego lekarza prowadzącego w szpitalu na Wołoskiej (najlepiej żeby to była kobieta). Blagam pomóżcie!!!
Pozdrawiam
Milka
 
reklama
Anusiakanusia Ja jestem z Międzylesia i do kolejowego mam ok 15 minut na piechotę (oczywiście w normalnym stanie :p ;D) Przeczytałam uważnie cały wątek w poszukiwaniu opinii o kolejowym. A w Aninie gdzie jest szpital?? (wstyd się przyznać, ale wiem tylko o przychodni na Strusia i kardiologicznym, nie wiem gdzie w aninie porodówki szukać). Jeszcze nie byłam w kolejowym obejrzeć porodówki, ale wiem, że dużo tam ostatnio odremontowali i ogólnie nie jest brzydko. Byłam na kilku innych oddziałach: łazienki czyste, korytarze myją cały czas ;D i ogólnie porządek. W salach ładnie, w niektórych telewizory na dwuzłotówki :p
 
Do góry