reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Witajcie. W Międzylesiu rodziła moja koleżanka ze Szkoły Rodzenia Oleńka na Gocławiu, była bardzo zadowolona, ponieważ trafiła w ręce bardzo fajnej położnej, która ją ciągle wspierała, pomagała i podpowiadała. Myślę, że najwięcej zależy nie od jaki szpital ale jacy ludzie.
Ja zaufałam położnym ze Szpitala św. Rodziny z Madalińskiego, przypadkowo poznałam panie właśnie na wykładach w Szkole Rodzenia Oleńka, więc gorąco mogę polecić wszystkim ten szpital! Oboje z mężem byliśmy otoczeni przemiłymi ludźmi i fachową opieką. Przy okazji dziękuję za wspaniałe przygotowanie do porodu i opieki nad naszym Kubusiem Paniom ze Szkoły Rodzenia Oleńka (Szkoła Rodzenia Oleńka - Warszawa, Gocław, Saska Kępa), bardzo dziękuję i polecam wszystkim, gdyż zostałam profesjonalnie przygotowana i teraz radzę sobie w domu bez problemów. Szkoła jest bezpłatna bo refundowana z miasta, są też kursy weekendowe i nieodpłatne, trzeba tylko wcześniej zabukować miejsce. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia! Kasia i Bartek
 
Z tego, co ja slyszalam, to starynkiewicza u mnie odpada, np ze wzgledu na taki przypadek: brak anestezjologa, a wiec brak znieczulenia dla kobiety, która akurat takie znieczulenie potrzebowala :)
hehe, ze znieczuleniami to jest niezły cyrk. W Zofii np. jest przydział na dzień i jak się nie załapiesz na pierwsze rodzenie, to sorry możesz umierać z bólu, a i tak Ci nikt nie pomoże. Nawet jak chcesz zapłacić. Paranoja.
 
ja cały czas wybieram pomiędzy Żelazną a Inflancką, ale opinie są przeróżne... mi zależy najbardziej na ochronie krocza, długim kontakcie skóra-do-skóry (taki ponić zapewniają w Św. Zofii) i tym, żeby dziecko przebywało ze mną po porodzie.
 
Hej Dziewczyny ja rodziłam swojego skarba 06-10-2014 w szpitalu na Madalińskiego i jestem nim zachwycona :) Opieka naprawdę świetna znieczulenie do porodu bez żadnego problemu. Wszyscy mili i pomocni ja zaczęłam rodzić z Olgą Janikowska-Orzech Cud dziewczyna młoda i bardzo pomocna(nie była opłacona). Niestety w moim przypadku poród zakończył się cesarką. Wyposażenie szpitala również na wysokim poziomie sale nowe i czyste. Gdyby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam :)
 
Ja rodziłam na starynkiewicza w 2012 i 2014 i jest tam anestezjolog. Ja miałam tam dwa razy robione znieczulenie. A ogólnie bardzo polecam ten szpital
 
reklama
a ja z całego serca polecam szpital na Karowej w Warszawie.

ze względu na sprzęt i najwyższy stopień referencyjności - było to dla mnie ważne, bo podczas porodu nie chciałam się bać, że jak coś pójdzie nie tak, trzeba będzie jechać przez pół miasta. W momencie, gdyby poszło coś nie tak, na miejscu mają potrzebny sprzęt, by ratować malucha.
U mnie poród poszedł ok.
Tzn, w ostatniej chwili lekarze zdecydowali, że mam mieć cesarkę (wcześniej baaardzo chciałam poród naturalny), super sprawnie mnie kroili i pani doktor pięknie zszyła - goiło się wszystko błyskawicznie!

Opieka w szpitalu full profesjonalna, położne bardzo pomocne! Przetrzymali nas tam 5 dni, ale w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc.
Położna laktacyjna to chyba z 10 razy do mnie przychodziła, bo nie mogłam sobie poradzić. Za każdym razem miło, sympatycznie, z uśmiechami - pomogła mi w problemach i karmię do tej pory!

Szczerze polecam!
 
Do góry