reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Na Inflanckiej nie ma kontaktu skóra do skóry... na sekundę kładą dziecko na brzuchu żeby odciąć pępowinę po czym zabierają, wycierają i oddają owinięte w kocyk...
 
Czy któraś z Was rodziła w szpitalu im. Orłowskiego na Czerniakowskiej? Jestem ciekawa opinii.
Osobiście najbardziej pasuje mi św. Zofii, bo słyszałam wiele dobrego o tym szpitalu. Jednak rozważam też Czerniakowską bo mam padaczkę (od 2 lat bez ataków) i teoretycznie tam powinnam rodzić ze względu na chorobę. Neurolog na Czerniakowskiej powiedziała mi że nie ma takiej konieczności to powinnam rodzić tam gdzie czuję się komfortowo i bezpiecznie.
Tak więc... Mam dylemat :)
 
W najbliższym czasie planuję zrobić usg 3d. Polecicie jakiegoś dobrego lekarza specjalizującego się w usg 3d w Warszawie?
 
Anemonne dziękuję za odpowiedź, ale już dawno się umówiłam i idę we wtorek 17.03 [emoji4] Muszę poznać płeć bo mnie skręci! [emoji12]
 
Ja chodzę do BoraMed i jestem bardzo zadowolona ! Myślę, że jeśli chodzi o ciążę to warto zapłacić może czasami trochę więcej ale mieć zrobione wszystkie potrzebne badania... Oni tam robią między innymi : nieinwazyjną genetyczną diagnostykę prenatalną (testHarmony, USG genetyczne, Test PAPP-A, test potrójny) USG ginekologiczne, diagnostyka szyjki macicy, kolposkopia (badanie nabłonka szyjki macicy), KTG, cytologia, USG piersi, echo serca płodu, wydruk 3D twarzy płodu.
Przejdź się do nich i popytaj ;)
 
reklama
Do góry