reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Ponawiam pytanie o szpital Bródnowski, bo nie znalazłam żadnych opinii?? Interesują mnie te jak najabrdziej aktualne, bo wiem,że szpital był ostatnio w remoncie :)
 
reklama
Tez chcialam Was zapytac o doswiadczenie z lekarzami...moze ktoras z Was miala do czynienia z dr. Albarudi? przyjmuje na Mlocinach i chyba jeszcze w dwoch miejscach.. bede wdzieczna za opinie :)
 
Właśnie też tam będę rodzić, termin mam na 5 marca, mam również umówioną położną Panią Agnieszkę, czy mgłabyś mi powiedzieć czy coś jeszcze szczególnego powinnam zabrać ze sobą , prócz tego co piszą na stronie szpitala, będę wdzięczna na wskazówki
 
hej, a ja polecam szpital w międzylesiu, warunki nie najlepsze ale personel super, położne też, opieka też. nie wybierałam specjalnie tych populrnych szpitali typu inflancka, madalinskiego itp ze względu na to ze to są ,,masowe,, szpitale, duzo rodzących, personel/polozne lataja od jednej do drugiej, a w miedzylesiu jak rodziłam to bylam tylko ja tej nocy takze polozna byla ze mna cały porod, nawet lekarka przyszła bo nie miała co robić, tam nie ma takiego oblęzenia rodzącymi. Nie mialam lekarza z tego szpitala ani prywatnej poloznej, pojechalam w ciemno bo slyszalam dobre opinie i nie załuje!
 
Ja postanowiłam rodzić na Madalińskiego bo tam mam szkolę rodzenia i lekarza prowadzącego i tak sobie myślę, że jak ma być dobrze to wszędzie będzie a jak ma być źle to gdzie by sie ni rodziło to może być źle :(
 
Ja mogę polecić poród w szpitalu praskim. :) Osobiście rodziłam jeszcze na starym oddziale, ale siostra już na nowym. Personel bardzo dokładny, wszystko wyjaśniają. Generalnie teraz i personel i sprzęt bardzo dobry. :)
 
Spodziewam się bliźniaków.
Mam skierowanie do poradni patologi ciąży. Mam do wyboru dwie. I tą samą datę wizyty. Nie wiem co wybrać.
Starynkiewicza- przychodnia UWM czy Żelazna? Chciałabym rodzić w tym samym szpitalu co przychodnia i nie wiem co robić. Co polecacie?
 
reklama
Ja 3 miesiące temu rodziłam na Madalińskiego, miałam swoją położną wiec tu nie mam zastrzeżeń, jednak póżniej sama sala i opieka po porodzie nie polecam.
 
Do góry