reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Czesc Kacha!
No wiec tak z tego co na razie udalo mi sie wydedukowac to w Aninie nie ma szpitalu tylko niektorzy mowia na szpital w Miedzylesiu, ze to w Aninie ;D Konkretnie jeden znany mi mieszkaniec Anina ;) Tak wiec mowa tylko o kolejowym... Ja slyszalam bardzo dobre choc niestety nieliczne opinie. Ze atmosfera jest tam kameralna, ze pacjentki traktuje sie indywidualnie. Ze oplat dodatkowych niewiele a jesli juz to niskie. Jedna znajoma pierwsze dziecko rodzila gdzies w centrum(ale nie pamietam niestety gdzie) a druge w Miedzylesiu i powiedziala, ze nie ma porownania, zdecydowanie polecala miedzylesie... Ja jeszcze spytam mojego gina, i pojade w odwiedziny. Jak bedzie ok to na pewno sie zdecyduje, a w Twoim przypadku to juz w ogole, po co pchac sie do Warszawy, jak masz dobry szpital pod reka? A poza tym opieka dla dzieci na pewno jest swietna. W koncu za rogiem CZD?! Pozdrawiam. Ania
 
reklama
Rodziłam w czerwcu na Starynkiewicza :mad:
Efekty:
- 3 bakterie z niedbalstwa cesarki
- jestem chora na astme a oni podawali mi niewielki ilości leku przeciwbólowego i dopiero jak przestałam na chwile z bólu oddychac to sie przestraszyli
- w wyniku zakażenia rozszedł mi sie szew
- w wyniku zakażenia dostałam takie oklady na brzuch, że zostałam poparzona
- na deser "siostra" podała mi antybiotyk na który jestem uczulona- przeżyłam po nocny leżeniu na odziale intensywnej opieki medycznej
- aktualnie lecze sie na rozwalona przysadke najprawdopodobniej rozwaloną przez wstrzaś anafilaktyczny
- o psychiatrze nie wspomnę- bo jak sie umierało całą noc to sie to na psychice odbija
- jestem na środkach uspokajajacych i qrwa nie moge karmic własnej córki
.........................to by było na tyle...... lekarze stwierdzili, że miałam pecha !!!!!!!! a jeszcze nie wiedza barany, że chce ich do sądu podać!!!!!!!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 
Pytałam dzisiaj mojego gina o Kolejowyw Międzylesiu, powiedział, że tam pracował i że atmosfera miła, lekarze i położne fachowi i sympatczni, mało rodzących. Powiedział, że bardzo dobry wybór :)
 
Dwojke dzieci rodzilam na Zelaznej w sw.Zofii. Synka rodzilam 16 godz i wcale nie bylo lekko a wspominam dobrze. Coreke juz tylko 6 godzin co wspominam jeszcze lepiej ;). Po raz pierwszy umowilam sie z polozna - Jola Milek - polecam z calego serca, a za drugim razem stwierdzilam, z bedzie ktora bedzie i... trafilam na Jole Milek. Teraz nie wykluczamy (staramy sie?) trzeciej dzidzi i chyba zdecyduje sie na Jole jesli okaze sie, ze nam sie udalo. Nie bylo z niczym problemu: znieczulenie, naciecie czy jego brak. Z pierwszym razem mnie naciela, ale drugim juz nie mimo, ze coreka byla duzo wieksza niz synek. Koszty sali z kazdym porodem sa nizsze - zaslugujemy na rabat ;).
Pozdrowionka
 
agao ja też uważam, że ten lekarz jest ok, jest bardzo sympatyczny i odpowiada na wszystkie moje pytania :) podobało mi się jego stwierdzenie na pierwszej wizycie- "no to urodzimy sobie w szpitalu bielańskim" ;) no ale okazało się, że będę musiała mieć cc ze względu na oczy...
 
Witam wszystkich, szczególnie agao i kosmi hehe - widze że chodzimy do tego samego gina :) Może jak byłam ostatnio na usg to którąś z was widziałam hehe bo tyle brzuchatek czekało w poczekalni ;D Pozdrowionka dla wszystkich - Agnieszka
 
reklama
Inga musze Cie zmartwic - w Waw nie ma porodow w wodzie. Sa wanny w ktorych w trakcie porodu mozesz wziac kapiel w kilku szpitalach, m.in. na Zelaznej, ale porody wodne najblizej waw to w Wolominie. Nie daj sobie wmowic ze Zelazna takie porody organizuje bo to reklamowy blef.
 
Do góry