reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO

reklama
Hej dziewczyny:)
dołączylłam zeskanowany plan kursu szkoły rodzenia i dane kontaktowe,
mam nadzieje ze komus sie przyda wiem, od kolezanki ze trzeba sie zapisac po 26tygodniu.
:-)Pozdrawiam
 

Załączniki

  • szkola rodz zaspa.pdf
    32,1 KB · Wyświetleń: 149
Witam,
czy można zapisać się tylko na lekcje oddychania w czasie porodu? czy któraś z Was umawiała się może na takie lekcje, z jaką położną w Gdańsku? Jaki jest koszt, najlepiej gdyby położna była z wojewódzkiego:tak:

pozdrawiam
 
Z zeszłego tygodnia - Kliniczna - gronkowiec (juz nie wiem od ilu lat)... dziecko - toksyczne uszkodzenie wątroby, w bardzo ciężkim stanie, nie wiadomo, czy bedzie zdrowe. Uważajcie :-(
 
Pierwsze dziecko rodziłam na Klinicznej. Było to ponad 4 lata temu. No cóż - bez rewelacji, ale nie oczekujmy idealnych warunków w zadnym z naszych szpitali - takie jest moje zdanie. Ogolnie w skali 1-5 wystawiam KLinicznej mocną 4.
Zarówno pierwszą jak i drugą ciążę prowadził najlepszy i najcudowniejszy lekarz pod słoncem - dr HENRYK RASZCZYK .Trafiłam na niego własnie na Klinicznej, gdy nagle zaczęłam krwawic w 6 tygodniu ciąży. Polecam go z czystym sercem - wspaniały człowiek, bardzo dobry lekarz, ma indywidualne podejście do pacjentki. Obecnie przyjmuje w Gdansku-Morenie (gabinet na tyłach Kościoła na morenie)

Drugie dziecko rodziłam w Sweesmedzie (równiez cesarka). Powiem krótko - zapłaciłam 4ooo zł, ale nie załuję. Jeśli chcecie czuc się komfortowo, nie jak intruz - to jest własnie takie miejsce. Lekarze - ci sami, których mozecie spotkac w panstwowych szpitalach, ale zawsze mają czas, nie unikają was, pielęgniarki uczynne. Nie zapomnę, gdy poprosiłam o tabletkę przeciwbólową, pielegniarka sama przyszła po jakims czasie spytac, czy ból ustąpił i czy jeszcze cos moze dla mnie zrobić. Byłam w szoku :) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
 
Czesc dziewczyny
Mam dwójke wspaniałych dzieci miedzy moimi dziecmi jest odstęp 2 lat. Pierwsze rodziłam w szpitalu na zaspie trafiłam na nocny dyzur.Pamietam to do dzis bo jest to bardzo ogromne przezycie, mialam chyba szczescie bo trafiłam na bardzo miła połozna na pania Alicje.Bo mojee drugie dziecko rodziłam również na zaspie u pani alicji.Chodziłam juz przy drugim mojim kochanym szkrabie do szkoły rodzenia ktora znajduje sie koło szpitala na zaspie. Jeśli chodzi o szpital to izba przyjec jest nie zaprzyjemna ale sala porodowa wygląda ładnie i jeśli bym miala rodzic jeszcze jedno dziecko to napewno w szpitalu na zaspie.
 
reklama
Witajcie dziewczyny, porod moj zbliza sie wielkimi krokami wybralam szpital na Klinicznej tylko dlatego ze bede miala polozna z polecenia, ale czytajac co sie tam dzieje po porodzie (mam na mysli mozliwosc wchodzenia na sale tylu odwiedzajacych to troszke jest krepujace) :szok: zarazenia gronkowcem , brudne sale itd. to juz sama nie wiem... czy to dobry wybor.?
prosze podzielcie sie wrazeniami jesli ktoras rodzila niedawno wlasnie tam.

dziekuje i pozdrawiam


Mialam zasugerowany porod na Zaspie przez lek z Klinicznej i super, odradzil mi delikatnie Klin, mowiac,ze ja tam sie nie nadaje a w Wojewodzkim kaza mi rodzic naturalnie pomimo wszystko , zdrowie twoje i dziecka jest niew azne porod a byc naturany i basta:eek::eek::eek::eek:Mi na zdrowiu dziecka nalezalo najbardziej no i swoim...
Swissmed....jezeli to twoje 2,3 dziecko i rodzisz jak kotka i masz 100% pewnosc ,ze porod przebiegnie ksiazkowo to OK...:cool:

ZASPA>ZASPA>ZASPA:tak:
 
Do góry