reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale w Elblągu

Izabelka

Oski i Wercia
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2005
Postów
12 105
Chciałam się dowiedzieć jaki waszym zdaniem szpital w Elblągu jest najlepszy, jaki lekarz, jak to jest z porodem rodzinnym.
 
reklama
Ja się mogę tylko podpisać pod tym pytaniem - najbardziej interesują mnie opinie o ginekologach z Elbląga.... ale obawiam się że jesteśmy tu jakoś tak ..."mniejszością"?? Ale aż się wierzyć nie chce że nie zaglądają tu żadne dziewczyny z Elbląga...:(
 
dziewczyny nie pomogę wam za wiele bo nie rodziłam w Elblągu ale miałam zabieg na ginekologii w szpitalu wojskowym i byłam bardzo zadowolona z opieki. Ale co do rodzenia to nie wiem
 
cześć
Nie rodziłam w Elblągu, ale koleżanki polecają z całego serca szpital na Żeromskiego i szkolę rodzenia P. Asi Grosh- pomaga podczas porodu, przyjeżdża na telefon- osoba godna polecenia
 
hej! Co do szpitala to słyszałam różne opinie - jedni pochlebnie wypowiadają sie o Szpitalu na ul. Żeromskiego (coraz więcej pozytywów) a inni z kolei chwalą porodówkę w Wojskowym. Mnie osobiście Żeromskiego odstrasza... Jeśli chodzi o lekarza - ja na razie chodzę do dr. Pasiecznego i jestem bardzo zadowolona- ale to dopiero początek... ;) . Pozdrawiam!
 
ja z opinii koleżanek zdecydowanie polecam szpital na Żeromskiego - możesz dogadać się z położnymi ze szkoły rodzenia i na telefon przyjadą kiedy to zacznie się poród. Opieka dobra, grunt to pozytywne nastawienie.
podrawiam
Ps. Czy ktoś ma termin na maj/czerwiec?
Bo ja prawdopodobnie na 01.06.2006
 
witam mamusie elblazanki !!
ja rozwniez jestem z Elblaga, prowadzi mnie doktor Flak i jestem bardzo zadowolona, rodzic bede w szpitalu na Zeromskiego, juz ogladalam porodowke, bardzo kameralnie, cichutko i sale nie sa zle, najwieksza atrakcja jest jednak salka do porodow rodzinnych, na nia sie napewno zdecyduje bo warto-bardzo przytulna jesli mozna to tak nazwac, polecam takze szkole rodzenia Teresy Sawickiej tez przy tym szpitalu, najlepiej zaczac chodzic w 7miesiacu, to na tyle i trzymajcie sie cieplutko mamusie.. ;)
 
reklama
Hej! To jeszcze raz ja :)
Okazało się że trzeba mieć w wojewódzkim zaświadczenie o ukończeniu szkoły rodzenia aby mieć poród rodzinny.Niestety nie chodziłam i mam problem bo chcemy z mężem rodzić razem. Czy wiecie może jak jest w innych szpitalach? Na Żeromskiego czy Wojskowym. Zależy mi bardzo na obecności męża, wiadomo jak to jest.
Proszę o odzew bo zaczęłam się bać że zostanę sama :(
pozdrawiam
 
Do góry