reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale w Elblągu

Witam
Ja rodziłam w Wojewódzkim 2 lata temu i niestety ale nie mam dobrych wrażeń po tym co się tam namęczyłam. Ale ja miałam poród naturalny, jeśli chodzi o cesarkę to kobietki które ze mną leżały nie skarżyły się :)
Pozdrawiam
 
reklama
dziweczyny,
no może jeszcze któraś cos napisze,
im bliżej godz. zero tym bardziej się boje...
czy to dobry wybór ten oddział w tym szpitalu???
 
Witajcie!!:-)
Ja jestem w 22 tygodniu ciąży i zastanawiam się nad wyborem szpitala i szkoły rodzenia. Na początku myślałam o Wojewódzkim ale teraz jak przeczytałam tyle pozytywnych opinii o szpitalu na Żeromskiego to już sama nie wiem co zrobić.......
Simama rodzisz w Wojewódzkim? będziesz miała swoją położną?
Pozdrawiam was i odezwijcie się elblążanki:tak:
 
Enya odpowiedziałam ci na priva ale jeszcze tu dodam - połozna robiła wszystko żebym urodziła szybko i bez komplikacji - co mogło byc utrudnione bo wody mi odeszły o 13 i przez najbliższe pare godzin nie miałam żadnych skurczy!!! a lekarka przy przyjeciu powiedziała że w ten dzień nie urodzę...na szczęscie myliła się bo 4 h później było po wszystkim :) na pewno w duzym stopniu dzięki Asi - gdyby mnie połozyli to bym pewnie tak i z dobę jeszcze poleżała albo tfu tfu na cesarce by się skończyło...
 
Cześć dziewczęta! Ja również polecam szpital na Żeromskiego. Rodziłam w październiku i nie mogę powiedzieć złego słowa na opiekę. Poród przebiegł szybko i sprawnie. Wszyscy bardzo mili i troskliwi. Cudowne położne i lekarze.:-):-):-)
Co do szkoły rodzenia to naprawdę bardzo mi pomogła, chodziłam do tej w szpitalu, którą prowadzą dwie położne Jadzia i Tereska, super babeczki. :-):-):-)
 
I co? nikt nic nie wie o szkole rodzenia przy wojewodzkim szpitalu? widac nie cieszy sie popularnoscia.ciekawe z jakiego powodu-warunki czy prowadzacy?
 
ja tam 25 maja w wojewódzkim przez cesarkę urodziłam swojego Cesarza...
ale do żadnej szkoły nie chodziłam:-)
 
Ja rodziłam w miejskim na Żeromskiego i o nim już mówiłam - pisałam same dobre rzeczy.

Ale z tego co słyszałam to i w wojewódzkim jest nieźle, koleżanki które tam rodziły bardzo sobie chwalą ten szpital, opiekę, oddział OIOM noworodków też w razie gdyby nie daj Bóg coś - pod ręką.

Lekarze też tam są nieźli podobno. Dr Chlebowska jest naprawdę warta polecenia. A co do Rzepy to różne niekoniecznie pochlebne opinie słyszałam.
Rodziłam dwa razy w miejskim na Żeromskiego.Super opieka,atmosfera.Jedyne co mi przeszkadzało to drewniaki pielęgniarek i lekarzy już na oddz.noworodkowym.Ciągłe stukanie.Ale do przeżycia.Najważniejszy był poród,a tu było ok.
 
reklama
Ja rodziłam w miejskim na Żeromskiego i o nim już mówiłam - pisałam same dobre rzeczy.

Ale z tego co słyszałam to i w wojewódzkim jest nieźle, koleżanki które tam rodziły bardzo sobie chwalą ten szpital, opiekę, oddział OIOM noworodków też w razie gdyby nie daj Bóg coś - pod ręką.

Lekarze też tam są nieźli podobno. Dr Chlebowska jest naprawdę warta polecenia. A co do Rzepy to różne niekoniecznie pochlebne opinie słyszałam.
Rodziłam dwa razy w szpitalu na ul. Żeromskiego. Fajna atmosfera (polecam szkołę rodzenia), super położne.
 
Do góry