reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale w Elblągu

Hej!
Ja w tym temacie mam pytanko!
Mamuśki z Elbląga potrzebuję dobrego namiaru na usg3D/4D, bardzo chcę sobie je zrobić ale nie potrafię ogarnąć który lekarz w elbągu jest wporządku.
Jeśli macie swoje namiary to pomóżcie :-)

Z tego co się orientuję to tylko jeden lekarz ma to Usg u siebie, więc niema zbytniio w czym poszperać.
jest to dr Pasieczny przyjmuje na Bema, a koszt to chyba 200 zł.
Ale niemam do niego namiarów może w internecie coś znajdziesz.

Ja wacham się między szitalem Wojewódzkim a Wojskowym.
Podobno w wojewodzkim trzeba miec ukonczoną szkole rodzenia aby móc rodzić z mężem. W związku z tym p[ytam jaki jest to koszt?
I ile kosztuje znieczulenie?
W wojskowym mają ładną sale porodową(widzialam na fotkach) i poród rodzinny jest darmowy i nietrzeba miec ukonczonej szkoly rodzenia.
Podobno znieczulenie jest też za darmo.

W sumie to mam lekarza prowadzącego w wojewódzkim i narazie mimo wszystko przewagę ma u mnie wlasnie szpital wojewodzki.
 
reklama
Z tego co się orientuję to tylko jeden lekarz ma to Usg u siebie, więc niema zbytniio w czym poszperać.
jest to dr Pasieczny przyjmuje na Bema, a koszt to chyba 200 zł.
Ale niemam do niego namiarów może w internecie coś znajdziesz.

Ja wacham się między szitalem Wojewódzkim a Wojskowym.
Podobno w wojewodzkim trzeba miec ukonczoną szkole rodzenia aby móc rodzić z mężem. W związku z tym p[ytam jaki jest to koszt?
I ile kosztuje znieczulenie?
W wojskowym mają ładną sale porodową(widzialam na fotkach) i poród rodzinny jest darmowy i nietrzeba miec ukonczonej szkoly rodzenia.
Podobno znieczulenie jest też za darmo.

W sumie to mam lekarza prowadzącego w wojewódzkim i narazie mimo wszystko przewagę ma u mnie wlasnie szpital wojewodzki.

Witam, osobiście polecam Ci Szpital Wojskowy!!! (mam porównanie bo leżałam w obu szpitalach na gin i wojewódzki to jakaś masakra). Informacje znajdziesz tu: 110 Szpital Wojskowy z Przychodnia w Elblagu
 
Hej!
Ja w tym temacie mam pytanko!
Mamuśki z Elbląga potrzebuję dobrego namiaru na usg3D/4D, bardzo chcę sobie je zrobić ale nie potrafię ogarnąć który lekarz w elbągu jest wporządku.
Jeśli macie swoje namiary to pomóżcie :-)

Może tu coś znajdziesz Ginekolodzy - Katalog firm - Elbląg w portEl.pl Ja osobiści chodzę do Sławomira Owczarka :), ale ponoć dobry też jest dr Przemysław Winkel. Wiesz, co człowiek to opinia, ale mam nadzieję, że pomogłam choć tyci....Pozdrawiam serdecznie
 
Witam, jestem w 37 tygodniu ciąży, przede mną drugi poród. Pierwszy poród mój odbył się w dwóch szpitalach, a mianowicie dlatego, ze tydzień czasu miałam wywoływany poród w szpitalu wojskowym, ale bez skutku, moj brzdac nie chcial jeszcze wyjsc na swiat. Jesli chodzi o opieke to nie narzekalam. Bede szczera gorsze bylo dla mnie te wywolywanie niz sam porod, bylam strasznie wymeczona badaniami, kroplowkami. Po meczarniach na koniec tygodnia musialam wybrac inny szpital, bo zamykali oddzial ze wzgledu na wymiane okien, wiec wybralam po sasiedzku szpital miejski, gdzie dopiero po nieprzespanej nocy na drugi dzien urodzilam. Jesli chodzi o opieke w szpitalu miejskim to dosyc mozliwa, pomijajac jedną położną, która twierdzila, ze mam pokrecone zyly i tak tez mowila w przypadku innej pacjentki, moj maz malo nie zemdlal widzac jak kreci mi ta igla po zylach. Majac porownanie wybieram ponownie szpital wojskowy. A jesli chodzi o znieczulenie zewnatrzoponowe to jest darmowe, ale nie jest pewne czy akurat je sie dostanie, bo to wszystko zalezy od tego czy bedzie dostepny w danej chwili anestezjolog. Tak mnie ostatnio uswiadomil lekarz, jesli jest to nie utrudniaja. Wiec nie mozna sie nastawiac dziewczyny, ze na pewno bedziecie je mialy. Pozdrawiam.
 
Dzięki za odpowiedź,mam jeszcze trochę czasu by sobie wszystko przemyśleć.
Fakt leżałam też kilka razy na ginekologii w wojewódźkim i wszystko byłoby super gdyby nie personel.
Pielęgniarki obrażały mnie i nie zachowywały się profesjonalnie, ale cóz tak to już jest z naszą służbą zdrowia.
 
Dziewczyny

Ja będę miała cesarkę w wojskowym i mam pytanie- jak szybko dają dziecko do karmienia? Bo moja koleżanka miała na Żeromskiego i dostała dopiero na 4 dobę do piersi, mimo, że miała pokarm i czuła się dobrze. Teraz ma problemy z karmieniem małego, a ja chce bardzo karmić piersią.
 
Hej dziewczynki jestem lutową mamą rodziłam w wojewódzkim nie jest tam najgorzej ale jak we wszystkich szpitalach mogło by być lepiej miałam cesarkę ale co się orientuję dają tam po 2 godz. dziecko przy porodzie naturalnym ale nie jestem pewna bo słyszałam od dziewczyn co rodziły tam ja sama nie miałam pokarmu i nie mam do tej pory więc dostawałam butlę dla Miłosza a moją prowadzącą była Dr.Chlebowska
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja rodziłam SN niedawno 15.9.09 w szpitalu Wojewódzkim. I mimo wielu złych opini na temat szpitala ja bardzo sobię chwalę opiekę podczas i po orodzie . Co prawda miałam obawy ale nie żałuję. Dziecko dostałam od razu po porodzie i był ze mną cały czas,no nie licząc tego że zabrali go do ważenia i mierzenia.Ale to dosłownie na 5 min. Ogólne wrażenia ok, bardzo miłe położne. Lekarz też mnie nie zawiódł najpierw podczas skurczy zagladał do mnie często a później jeszcze przed parciem przyszedł i był do końca. Robił nawet kilka zdjęć za męża kiedy ten przecinał pępowine. Miałam proponowaną herbatkę nawet.Porodówka fajna, nowe wygodne łóżka, mogłam wstawać kiedy tylko chciałam itp, ale i tak wolałam leżeć...poprostu polecam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja rodziłam w sierpniu 2009 w Wojskowym.
Cieszę się, że wybrałam ten szpital. Lekarze mili, położne kompetentne...
Ze znieczuleniem nie bylo poblemu, wystarczyło poprosić.
Przy drugim dziecku napewno zdecyduję się na ten szpital.
Polecam :-D

 
Ostatnia edycja:
Do góry