reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bajki do słuchania dla dzieci i nie tylko, mp3

reklama
A ja uważam, ze nie ma nic lepszego niż czytanie dziecku samodzielnie. To miłe spędzanie czasu razem, wymaga nieco czasu, ale przecież przeczytanie dziecku jednej bajeczki przed snem nie jest wielkim problemem.

Ja też tak uważam :tak::-).
Mój Adi uwielbia, jak czytamy mu książeczki :tak::-). Ostatnio zaczęliśmy wypożyczać je z biblioteki. A to dlatego, że te które mamy w domu, przeczytaliśmy już wielokrotnie. Wypożyczenie nic nie kosztuje, natomiast na nową książeczkę trzeba wydać minimum 3 zł.
 
pewnie , że najlepiej jakby rodzice znajdowali czas dla swoich pociech żeby im troszkę poczytać, czytanie dzieciom można pogodzić także z puszczaniem takich bajeczek, osobiście także lubie czytać dzieciom :)
 
Witam.

Polecam www.bajeczkinadobranoc.pl , znajdziecie tam darmowe bajki do słuchania, oglądnia, do czytania dziecku przed snem. Pomysły na zabawe dla małych i dużych. Kołysanki dla maluszków, maluszkowe zabawy dla niemowlaków, kolorowanki. Wszystko zupełnie za darmo. SUPER FAJNA STRONA
 
Witam, przeglądałem kilka stron w necie odnośnie bajek i jako, że poniekąd internet to moje miejsce pracy udało mi się dotrzeć do strony, której google jeszcze tak wysoko nie wystawia, a znajdziemy na niej wiele atrakcyjnych i chyba tutaj nawet wymienianych bajek. Co ciekawe nie musimy kupować ich na płycie CD, biec do sklepu lub czekać, aż listonosz je przyniesie - tylko za opłatą 1,99zł za bajkę możemy ściągnąć do siebie na komputer i staniemy się pełnoprawnymi posiadaczami bajek, które pokochają nasze maluchy. Ja już się zaopatruje by sprezentować je chrześnicy, a z pewnością skorzysta i mój przyszły potomek. Polecam stronę: biteo.pl z ofertą:BITeo.pl - Karta użytkownika. Czekam na wiecej ofert tego użytkownika bo dla osoby mającej mało czasu na zakupy internet to świetna sprawa na zdobycie tak atrakcyjnych materiałów. pozdr
 
Ostatnia edycja:
U mnie moja 6-letnia córka uwielbia słuchać bajek na dobranoc. Jej ulubioną bajką jest " doktor nieboli". Polecam bajeczkę jest pełna radości, optymizmu, humoru i tego co chyba każde dziecko lubi to piosenek.
 
reklama
Do góry