reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelki, smoczki, laktatory-jakiej firmy??

Samych firm jest wiele,jednak nie ukrywajmy,że także liczy się budżet jaki jesteśmy w stanie przeznaczyć na ten cel,im więcej tym większy wybór i warto właśnie teraz szukać różnych promocji na artykuły dla naszego dziecka w sklepach internetowych.
 
reklama
Ja używałam na początku Tommee Tippee butelek antykolkowych - Julka faktycznie kolek nie miała ( nie wiem, czy to przez butelkę ). Potem coś jej się przestawiło i nie chciała już tych butelek więc przeszliśmy na nuk. Jeśli chodzi o smoczki to raczej avent i tylko silikonowe ( wszystkie kauczukowe akcesoria są u nas automatycznie wyrzucane lub wypluwane ).
 
U nas z kauczukowymi było podobnie i także kupowaliśmy te z silikonu,natomiast co do samej butelki antykolkowej to moim zdaniem faktycznie pomaga i warto ją zakupić,możemy pomoc oraz doradzić co do samej firmy.
 
Kolejny udany produkt firmy Lovi to butelka Medical Plus. Testowaliśmy już wiele butelek i ta bardzo przypadła nam do gustu. Dobrze leży w dłoni, nie ślizga się. Podziałka jest wyraźna i ma ładny kolor. Tworzywo jest trwałe i solidne, łatwo się myje i nie odbarwia. Kształt smoczka imituje kobiecą pieść, a aktywne ssanie sprawia, że dziecko nie ma problemu z karmieniem mieszanym. System antykolkowy działa – u nas kolek nie było. Dodatkowy plus za pokrywkę do przechowywania pokarmu.
 
Laktator Lovi prolactis to strzał w 10. Nie wiem jak dałabym bez niego radę. Jestem 4 dni o porodzie i przechodzę nawal pokarmu, a mój mały ssak uparł sie, ze nie bedzie pił z prawej piersi, bo brodawka za mała. Na szczęście ten laktator ma funkcje stymulacji, która przed karmieniem bardzo ładnie mi wyciąga braodawke i dziecko jest w stanie ja złapać. Polecam!
 
Ja również jestem posiadaczką laktatora lovi prolactis i bardzo podpasował mi tutaj ręczny system ściągania pokarmu. Z czystym sumieniem polecam :-) i faktycznie opakowanie jest bardzo estetyczne. Moim zdaniem świetnie się nadaje na prezent dla przyszłej mamy
 
Cenowo z tego co widzę również jest na przyzwoitym poziomie,wiec czemu nie spróbować,opinie są jak najbardziej pozytywne a teraz w sklepach internetowych spotkamy cały szereg różnych ciekawych promocji.
 
Skoro o laktatorze Lovi mowa to dorzućcie do zestawu nowe butelki aktywne ssanie. Ulepszony system odpowietrzana- świetna sprawa. Smok sie nie zasysa, powietrza malec nie łyka no i wiadomo, kształt smoka w sam raz dla mam chcących utrzymać kp. Buteka za to wygląda zwyczajnie, ja stara standardowa Lovi, żałuje że nie podłączyli smoka pod medical +.
 
O tak, zgadzam się co do cudownych właściwości butelek lovi. U pierwszej córki podpasowały od razu, u drugiej było eksperymentowanie i dopiero po jakimś czasie wpadłam na to, żeby dać jej lovi! zaczęła bardzo ładnie pić (wcześniej przy innych butelkach bardzo się rzucała), znacznie zmniejszyły się nam kolki i ulewanie, także ja bardzo te butleki polecam
 
reklama
U nas laktator nr 1 to też lovi prolactis, a przeszłam avent i medelę mini electric. Fajniejszy pod wieloma względami od medeli i dużo tańszy. Bardzo porządnie i elegancko wykonany. Odmierza czas ściągania- dla mnie to było istotne.
Smoczki lovi też super.
A butelkę polecam dr browna. U nas się najlepiej sprawdziła. Ale tez mało która firma ma smoczki dla wcześniaków.
 
Do góry