reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusty do noszenia

kanga_aga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Marzec 2005
Postów
1 217
mam zamiar takową sobie sprezentować..
zastanawiam się tylko czy kupowac jakąs markowa typu premaxx czy bebelulu ( są
drogie ponad 150 zł za sztukę) czy nie zakupić polskiej wersji dużo tańszej (
45 zł) http://www.chusta.pl

co myślicie o tych polskich chustach?? warto je kupowac?/ nie maja regulacji
długości, żadnych zapięc ale to ponoć ich zalety.. nie wiem co myśleć..

a jeżeli te markowe to które - bebelulu czy premaxx??
 
reklama
Jestem szczęśliwą posiadaczką tej chusty za 45 zł i mogę ją z czystym sumieniem polecić wszystkim mamom.
Moja córeczka uspakaja się w niej jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nawet mój sceptycznie nastawiony mąż szybko się do niej przekonał jak zobaczył efekty. Nie używam jej zbyt często , bo jestem mamą małego aniołka , ale np. po szczepieniach bardzo się przydaje. Na płycie dołączonej do chusty jest szczegółowa instrukcja użytkowania , która jest bardzo pomocna .
Co do nosideł np. firmy "Premaxx " to zanim kupiliśmy chustę tez rozważalismy ten zakup, ale teraz nie żałuję ,że wybraliśmy tańszą , uboższą polską wersję.
 
Ja tez chce kupic ta polska wersje bo osobiscie przymierzalam w hurtowni ta bebelulu i niestety przy mojej malej osobce wygladalam jakbym sie worem na ziemniaki owinela :laugh: ogromniaste to bylo i niewygodne.Slyszalam dobre opinie o tych z chusta.pl napewno kupie ;)
 
Dziewczyny, a czy ktoś może używał tej chusty Tikamak (Red Castle)?
Przymierzam się właśnie.
(Zaraz mnie pewnie Aletka wyrzuci na "Tu zapytaj" :))
 
Lilith, przekonałaś mnie.
Tzn. teraz na zapas nie kupię, jak się Bobas urodzi to pewnie poślę męża do sklepu - będzie w szoku i nie zauważy ile ma zapłacić za tę chustę :D
 
Nakretka albo poszukaj w internecie taniej niz w sklepie! ja kupilam w sklepie bo bylo tylko 10 zl roznicy a to tyle co przesylka...co do tych zdjeci to niemoglam meza doprosic bo mamy teraz zamieszania troche i najpozniej pokaze ci we wtorek:)
 
reklama
Do góry