reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecięce proszki do prania

reklama
Przez długi czas używałam yelpa zarówno do prania rzeczy niemowlęcych, jak i naszych - dorosłych. Byłam zadowolona, bo maluch nie miał po tym proszku żadnych uczuleń , czy problemów skórnych.
 
ja uzywalam bialego jelenia, bo jest naturalny i nie uczula, ale teraz juz powoli przechodzimy na normalny proszek i pierzemy ubranka z naszymi, tylko w wariancie sensitive
 
Mieszkam teraz w Szwajcarii. Tu kupilam proszek, ktory o dziwo miał tez polski opis. Nazwa sie to Prestige Sensitive w opakowaniach 1 lub pol kilogramowych. Do tego płyn do plukania tej samej firmy. Jest o wiele lepszy niz te przereklamowane. Ubranka nie traca koloru, sa doprane a niektorych wogole nie trzeba prasowac. Widzialam te proszki na ebayu i na allegro.
 
nie ufam tym nowym specyfikom i używam tylko białego jelenia, jak będziemy przechodzić do normalnej chemii to będę testować specyfiki o których piszecie :)



bl9ctv73fdoz4143.png

chyba cięższe od wychowania dziecka jest kupno nowe mieszkania Łódź pozdrawiam przede wszystkim
 
Ostatnia edycja:
Moje dziecko ma bardzo wrażliwą i delikatną skórkę podatną na uczelnia, więc niestety, ale przetestowałam baaardzo wiele różnych proszków, żeli i płynów do prania zanim znalazłam coś, co było by idealne. Takim produktem jest żel do prania Jelp Fresh. Kupuje go na Link do: Jelp Fresh żel do prania białych Hipoalergiczne 28p 2L - Chemia-Forma Zawsze dobra cena i najlepsza jakość.
CZY WY NIE MACIE SUMIENIA !!!! To jest portal dla konsumentów a nie dla firm. Jelp zszedł ostatnio mocno z jakości. Ubrania po praniu drapią i szczypią , nie pomagają nawet najlepszy płyny do płukania
 
reklama
Dzięki powyższym wypowiedziom, podjęcie niektórych decyzji będzie dużo łatwiejsze. Oczywiście zdania są różne, ale to chyba raczej wskazane.
 
reklama
Do góry