reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie wkładki laktacyjne ??

Ja używałam takich
wk%C5%82adki-Profi1_RGB-e1415019341648.jpg
Bez wkładek w moim przypadku trudno byłoby się obejść ;)
 
reklama
ja testowałam chyba wszystkie:-D no może nie wszystkie, ale faktycznie te z wkładem z a'la ligniny w ogóle się nie sprawdziły - przeciekały i często się przemieszczałyo_O Zamiast kolejnych marketowych, kupiłam Chicco i już przy nich zostałam, głównie ze względu na ich chłonność. Mają w środku granulki, takie jak w pampersach, bardzo dobrze chłoną ciecz i przy nacisku, płyn zostaje wewnątrz, skóra jest sucha. Dla mnie jest to główny powód, dla którego znów po nie sięgnę przy drugim dziecku, a dodatkowo maja bardzo dobry klej więc się nie przesuwają.
f-chicco-wkladki-laktacyjne-antybakteryjne-60-szt-61773.jpg
 
Do góry