reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Push UP biustu

Dobrawa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2010
Postów
176
Miasto
Kraków
Witajcie
zastanawiam się nad kupnem kremu poprawiający kondycję skóry, aby nie była tak cienka po karmieniu piersią.
Nie potrafie wybrać jednego, ponieważ na rynku jest ich tysiące i każdy się reklamuje znakomicie.

Polecacie np coś tańszego, co się sprawdza czy raczej na bazie Refferemine Bruno Vassari Body Energy Bust Beauty Gel (151 zł)czy Farmona Serum Modelujące Biust (19 zł).

Może macie coś sprawdzonego aby naprężyć skórę nad piersiami i może też ujędrnić je?
:-)
 
reklama
Kosmetyków nigdy nie używałam, ale dobry stanik bardzo pomaga gdy biust rozjeżdża się na boki :-D
A na podniesienie biustu świetnie działa masaż prysznicem, raz zimną raz ciepłą wodą. Stosowałam w lato taki masaż przy każdej kąpieli i działa cuda, niestety jak tylko robi się chłodniej nie mogę się zebrać na polewanie się zimną wodą :-).
 
Moim zdaniem to dobry pomysł i warto połączyć krem z odpowiednio dobranym stanikiem,bo to zapewni nam efekty w kwestii poprawy kondycji i jędrności naszej skóry.
 
Tez mialam ten problem i uzylam chyba wszystkiego na rynku... Ostatecznie skonczylo sie implantami.
 
Testowałam wiele takich kremów i niestety ale dzialanie zerowe. Moim zdaniem tego typu kosmetyki po prostu nie dzialają i nie ma co liczyć na jakieś cudowne efekty. Nie wiem w sumie na co liczyłam, kiedy kpowałam ten krem ( nie bede tutaj pisała jaki ale dalam za niego sporo). Mój biust nie wyglada również za dobrze, zastanawialam się ostatnio nad jakimś zabiegiem. Ponoć duże doświadczenie ma dr Raczkowska
 
Ostatnia edycja:
Do góry