reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI na medal za przystepna CENĘ

reklama
jeżeli taka spacerówka to koniecznie graco evo, jest na medal i w zestawie 3w1 :) polecilam to dwa dni temu kolezance i udalo się kupic super tanio :)
 
a gdzie kupowala? moze sa promocje na inne wozki rowniez:) my w elea juz sie przesiedlismy do spacerowki i sprawdza sie tak smao dobrze jak gondola, siedzisko mozna ustawic w trzech pozycjach, kierownica tez regulowana, tak samo pasy i dobre koła
 
ja mega polecam Chicco Urban - miałam wcześniej 2 inne wózki (też dobrych firm), ale nie byłam tak zadowolona. Dla mnie super opcją jest to, że to nie jest typowa spacerówka, tylko za pomocą pasów można (nawet z dzieckiem w wózku) rozłożyć siedzenie i powstaje gondola. Co prawda ta funkcja nie przydaje się np. przy dwulatku ;) ale jak dziecko jest małe, to o wiele lepiej dla jego ciała, żeby było w normlanej płaskiej pozycji gdy śpi :) moja córa na spacerach potrafiła przespać 3h, więc miało to dla mnie duże znaczenie. A teraz jak już jest większa, to doceniam go najbardziej za wygląd (można sobie zmieniać kolory wózka, jak dokupi się Color Pack - własnie kupiłam nowy różowy na zimę :D) i łatwość prowadzenia. Wyprowadziłam się za miasto i jeździ mi się i tutaj dobrze, i jak jadę na zakupy do supermarketu itd. :))
 
no wlasnie ja mam meza bardzo wyskiego (193cm) i pod tym kątem był wozek u nas miedzy innymi wybierany. ja korzystam ze spacerowki od wozka 3w1, a mamy maxi cosi stella. powoli rozgladam sie za parasolkami, ale wymagania mam duze po wozku gleboko-spacerowym, bo sie sprawdzil w 100%
 
reklama
Mura od Maxi cosi też spełnia standardy ludzi wysokich (sama jestem wysoka), ale nie szukam spacerówki-parasolki, bo Mura była kupowana z założeniem wózka wielofunkcyjnego od narodzin do trzeciego czy czwartego roku życia dziecka.
 
Do góry