reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śpiworki Gro Comapny do spania

marteczka28

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2012
Postów
17
Kochane, ja z czystym sumieniem chcę Wam polecić śpiworki Gro Company. Są dostępne w wielu rozmiarach, bardzo wygodne i cieplutkie, ale nie sprawiają, że dziecko się przegrzewa. Jest akurat :) bezpieczne zatrzaski pod ramionkami, suwaczek z przodu, albo z boku (zależy jaki model), do niektórych produktów dołączany jest termometr pokojowy :) kupiłam dla mojego dziecka i jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim dlatego, że Michaś w końcu dobrze sypia. Wcześniej nie przykładałam tak dużej wagi do temperatury podczas snu i często albo było mu za gorąco, albo rozkopywał kołderkę i było mu za zimno. Do śpiworka dołączona jest fajna broszurka informacyjna na temat zasad zdrowego snu :) bardzo użyteczne, zwłaszcza dla początkujących mam ;) korzysta ktoś z tych śpiworków? Co o nich sądzicie?
 
reklama
Tak szczerze mówiąc to my nigdy z nich nie korzystaliśmy,natomiast zbierają bardzo dobre opinie na forach,jako ze są właśnie ciepłe i solidne wiec na pewno warto zastanowić się nad tą propozycją.
 
Do góry