reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tanie pampersy!!

nie wiem czy jeszcze jest ta promocja, ale w biedronce kupiłam jakoś w zeszłym tyg 4 paczki chusteczek dada za ok 12zł. Ogólnie uzywamy tych chusteczek, są dobrze nawilżone i duże. Ale pieluszki to pampersy, dada też czasem i mała je toleruje bardzo dobrze. Są nieco sztywne ale dobrze chłoną i Julka ich nie przesikuje.
 
reklama
Witam

Szukam paragonów z pieluszek Huggies Premium Mega Pack (rozmiary 2-6) zakupione w sklepie REAL w dniach 19.08 - 01.09.2010 (czyli jeszcze mozna kupic, ale wylacznie w Realu :) ).

Chce wziac udzial w konkursie, a wy kupujac pieluszki mozecie cos zyskac (mysle ze sie dogadamy).
Porsze o informacje na PW, jesli ktos posiada taki paraogn(y) lub wybiera sie moze do Reala po pieluszki Huggies.

Dodam, ze moja kuzynka była bardzo zadowolona z tych pieluszek, a nie sa one tak drogie (teraz w promocji w Realu kosztuja 36,75 zł)

Pozdrawiam
 
Również polecam pieluszki Dada z Biedronki. Jestem ich wielką fanką :) Czasami kupuję inne pieluszki- ale zawsze wracam do Dada. To są jedyne pieluszki, które wytrzymują całą noc i nie przemakają. Nigdy nie było po nich odparzeń. Chusteczki Dada też są rewelacyjne, nie są tak bardzo nasączone chemią, przyjemnie pachną, nie uczulają. Cena pieluszek i chusteczek bardzo niska- nie mówiąc już o promocjach (4 paczki chusteczek za 7,99 lub np drewniane układanki w pieluszkach)
 
ja ich używam i jestem zadowolona, a używałam Pampersa, Happy, Dada z Biedronki i właśnie Baby Dream; moim zdaniem Baby Dream są bardzo dobre a porównując jakość do ceny to są wręcz wyśmienite ;-) Pampers może i najlepsze ale cena.. mnie na to nie stać; ani Happy, ani Dada nie przypadły mi do gustu
 
Do góry