reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tanie pampersy!!

mariola_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Grudzień 2009
Postów
535
Miasto
Olsztyn
Oto strona z tanimi pampersami, jedyna wada to to ,że trzeba kupowac je hurtowo:-) ale przecież i tak będą potrzebne i tak , to rzeczy które nigdy się nie marnują. Mam nadzieję że Wam się przyda .

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Te pieluszki są bardzo dobre, ponieważ nie obciążone są zbędną chemią jak pampersy. Są na pewno bardziej naturalne i zdrowsze.
Opis ze strony mówi sam za siebie.
Bambo Nature to pieluszki przyjazne środowisku naturalnemu.
Zapewniają dziecku komfort i swobodę ruchów, bez potrzeby pójścia na kompromis ze środowiskiem, delikatne i przyjemne w dotyku.
Pieluszki Bambo Nature otrzymały oznakowanie "Nordycki ŁabędĽ"
(oznaczenie ekologiczne nadawane w państwach skandynawskich).
Wymogi dla pieluch z tym oznakowaniem to m.in.:
- żadnych wybielaczy optycznych ani perfum,
- jak największy udział surowca odnawialnego,
- jak najmniejsza ilość odpadów produkcyjnych,
- żadnych płynów kosmetycznych.

Pieluszki Bambo Nature posiadają:
ściągacze w talii, rzepy, oddychające warstwę zewnętrzną i zabezpieczające krawędzie.
Wypełnienie: z oddychającej warstwy zewnętrznej.
Składniki: warstwa z polipropylenu przypominająca materiał.
Wkład chłonny z bielonej nadtlenkiem wodoru masy celulozowej.
Materiał chłonący z poliakrylanu, absorbent nie jest oparty na kwasie akrylowym, a na skrobi ziemniaczanej i granulacie.
System zamknięcia na rzepy z polipropylenu. Klej: termotopliwy.
ściągacze wykonane ze spandexu
 
Ja zamówiłam kilka sztuk, aby wypróbować. Jakością przypominają mi Huggiesy, są tylko bardziej kolorowe (dla mnie bez znaczenia ;) ) Wolimy pampersy (jak dla mnie sa bardziej miękkie), więc nie będziemy już ekperymentować :)
Te Bambo sa sporo droższe (wychodzi ponad 1 zł za pieluchę) - pewnie to, że są takie eko podnosi cenę.
 
Tu nie chodzi tylko o eco, ale o zdrowie dziecka, które ma przez pierwsze dwa lata swojego życia chemie przy pupie (pochłaniacze wilgoci, zapachowe paski balsamu) blebleble - wszystko to co ma nam ułatwić życie odbija się cieniem na zdrowiu naszych dzieci. Ale czy ktoś w ogóle zdaje sobie z tego sprawę? Skórka dziecka jest cienka, wrażliwa i chłonie te wszystkie wynalazki pampersowe niestety. :-(
 
Co myślicie o pieluszkach z Biedronki?

zosiczka moge wypowiedzieć się na temat pieluczek z Biedronki które nazywaja się Dada Premium MEGA PACZKA,naprawdę polecam my korzystamy od 11 miesięcy ponieważ są nie drogie(27'99)materiał z którego powstają jest bardzo przyjemny w dodtyku nie są sztywne, rzep można wielokrotnie odpinać i zapinać a co najważniejsze nie utrudniają poruszania się i są bardzo komfortowe do tego dostępne są również chusteczki nawilżające Dada w trzech wariantach zapachowych: naturals,sensitive i lavander:happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry