reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tanie pampersy!!

ja wczoraj kupilam jakies pampersy z netto z firmy bambino,jakas nowosc i wiecie co spodziewalam sie jakiegos badziewia za ta cene a sa prawie jak dada,tylko ze miekkie:tak::tak:jak dla mnie sprawdzily sie:-)
30szt za 17.99:tak:
 
reklama
ja wczoraj kupilam jakies pampersy z netto z firmy bambino,jakas nowosc i wiecie co spodziewalam sie jakiegos badziewia za ta cene a sa prawie jak dada,tylko ze miekkie:tak::tak:jak dla mnie sprawdzily sie:-)
30szt za 17.99:tak:

Moja siostra używała tych pieluch i też była zadowolona. Chociaż ja osobiście chyba skuszę się na te ze strony Pieluchy Newborn 2-4kg , chociaż czas na zakup jeszcze mam, ale cena jest konkurencyjna i recenzje w większości pozytywne więc warto spróbować. A przecież pieluchy to niestety nie lada wydatek. Może też spróbuj, wychodzą nawet taniej niz dada. Pozdrawiam
 
Jak w temacie polecam pieluszki baby dream,kupiłam je zeby spróbowac, bo cen a kuszaca za rozmiar 4 (40 szt) zapłaciłam 19.99..
Sa bardzo podobne do pampersów bardzo mieciutkie!
Pozdrawiam.
 
My uzywamy pieluszek Dada (z Biedronki). Co prawda dziwne jest to że dla noworodków w pieluszkach Dada nie ma rozciagliwych boczków (nie wiem dlaczego) tak dla niemowlaków są. Ostatnio byla ekstra okazja w drogeriach Aster: pieluszki Pampers Clean&Play 68 szt za 29,90zł, wzięłam 2 paczki ale musze stwierdzić że dokonca mi nie opowiadają. Uzywaliśmy pieluszek pampers wcześniej głownie tych newborn i sądziłam że te będą jakby podobne. Przede wszystkim rozczarowało mnie to że nie mają tych rozciagliwych boczków i dziecko trzeba na styk zapiąć. Niemowlaki sa bardzo ruchliwe i te boczki mają jednak w sobie ten plus że trzymają sie ciała i rozciągają wtedy kiedy trzeba. A tu nic, sztywno prawie. Plusem jest dodatkowa powłoką w pieluszce która jakoś dodatkowo zatrzymuje w niej mocz, i ma sie wrażenie że trzyma się w reku woreczek z wodą. Plus jest tez taki że są cieniutkie i malutkie jak majtki. No ale te boczki......
 
My też używamy pieluszek Dada z Biedronki. Cena przystępna, z pupą mniej więcej OK - wiadomo, jak za długo dziecko w pieluszce niezmienionej chodzi, to w każdej pieluszce może się pupa odparzyć:sorry2::baffled:. Mój synek ma wrażliwą pupę, nieraz miał ledwo co mokro, a już ryczał,a te Dada dobrze toleruje, więc polecam :tak:.

I chusteczek też Dada używamy:-).
 
Najlepsze są oryginały ja osobiście używam Pampersy Premium podróby przemakają i odparzają
jak się pampersy sprzedaje to się poleca w końcu więcej klientów się łapie :baffled:


u nas po pampersach były odparzenia a po "podróbkach" dada nie zdarzyły jeszcze ani razu nie żałuję że zmieniłam bo i pupa ładna i cena przystępna
 
reklama
Witam. My też używalismy dada, bo wiadomo, że cena kusi:) a i żadnych problemów z pupa nie było po nich, ale nie sprawdziły sie niestety w okresie upałów, bo pupa prawie co chwile sie odpazala. Przeszlismy więc na huggiesy (też z biedronki) i było jest zdecydowanie lepiej. Teraz jednak zbliża sie zima, więc ze wzgledu na oszczednosci pewnie wrocimy do dada. A jesli chodzi o chusteczki to tylko dada, nie znam lepszych chusteczek w tak niskiej cenie.
 
Do góry