reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Thermomix! Kto Ma i Poleca?

Witam wszystkich użytkowników forum! Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany spotkaniem na kolacji z Najmniejszą Kuchnią Świata - Thermomixem proszę o kontakt: maria.majkowska@gmail.com
Prezentacje głównie w woj. mazowieckim, ale nie tylko:-)
Jeśli ktoś z Was poszukuje pracy lub chciałby poprawić swój budżet domowy pracując w firmie Vorwerk, która jest producentem Thermomixa również zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam
 
reklama
Witam wszystkie mamyJestem przedsytawicielem firmy Vorwerk i sptrzedaję thermomixy, jeśli jest ktoś zainteresowany zakupem lub sama prezentacja urządzenia prosze o kontakt, wysyłam też ubezpieczonym kurierem jesli ktos zna sprzęt i nie potzrebuje pokazu.Dokładam cały komplet książek które nie jest wcale łatwo zdobyć !prosze pisac na maila : wieslawa123@o2.pl

Z tego co się orientuję to prowadzisz nielagalną formę reklamy. Przedstawiciele firmy Vorwerk nie mogą reklamować się w internecie, grozi to wykluczeniem z firmy. Czy warto ryzykować?
Co do sprzętu również go posiadam i jesem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam.
 
kilka moich znajomych ma to urządzenie i od zawsze zachwalały cudo
usmiech.gif
chciałam kupic ale cena kosmiczna. myslałam, że chwala bo co maja mówic jak wydały 4 tys
usmiech.gif
ostatnio przywlokłam od fryzjerki kolejne pochwały, że ona ma i super sprawa, nie trzeba kombinowac co na obiad tylko robisz po kolei dania z ksiazki, poza tym dobry jest przy dziecku - zupki soczki itd. skusilismy sie na prezentacje u nas w domu, wiadomo - rewelacja. ja mimo wszystko bylam przeciwna ale mój facet sie napalił i mimo tego ze chcialam jeszcze kilka dni poczekac, on kupił na przelew, nie na raty. 2 dni do tego nawet nie podchodzilam, bałam sie ze cos zepsuje i w ogole byłam sceptyczna. teraz sie zachwycam. lubie gotowac i umiem to robic, z pieczeniem jestem na bakier, zawsze zakalec był
usmiech.gif
a teraz? chlebek zrobilismy pyszny, ja chałkę, rybke po grecku, serek na śniadanko, likier jajeczny
usmiech.gif
to dopiero 3 dzien. wiadomo ze zapał osłabnie ale juz teraz wiem ile rzeczy ktorych nigdy nie umiałam będe mogła zrobi a te które umiałam zrobie 10 x szybciej. cena zabija ale nie ma co o niej dywagowac, trzeba zapomniec i cieszyc sie tym ze pieczesz chleb z dziecmi w domu, ze razem mozecie zrobic lody, upiec bułki - to dla mnie i mojej rodziny duża frajda. niektórych rzeczy nie da się przeliczyć na pieniadze
usmiech.gif
poza tym te dania i dodatki sa naprawde pyszne.
oczywiscie będę uzywac tez tradycyjnych garów i patelni, ale z racji tego że oprócz blendera nie mielismy żadnych sprzetów w kuchni uwazam ze jestesmy rozgrzeszni z tego zakupu
usmiech.gif

namawiam, jesli sytuacja pozwala
usmiech.gif
 
Ja też mam Thermomixa - od jakiegoś roku. Przyznaję, że ułatwia życie w kuchni. Zalety to przede wszystkim szybkie działanie, wiele funkcji i największa to chyba taka, że sporo rzeczy można wykonać samemu i jest to dużo tańsze i zdrowsze niż kupowane w sklepach gotowce.
Cena jednak zwala z nóg! Według mnie jest przesadzona. Myślę, że można kupić równie dobrze robota kuchennego do 2 tys. czy nawet 1 tys. zł, który może nie będzie miał aż tylu funkcji, ale również się dobrze w swej roli sprawdzi.
Plusem Thermomoxa są też książki kucharskie, które są dostosowane specjalnie do niego. Wiele fajnych pomysłów można tam znaleźć, które będzie umiał wykonać nawet ktoś z dwoma lewymi ;-) Ja niektóre jednak trochę modyfikuje i ulepszam, bo zdarza się, że czasem jest coś nie tak z proporcjami.
 
Ja powiem tak... szukałam od kilku lat kogoś kto przeprowadzi u nas pokaz Thermomix-a i w zeszłym miesiącu miałam dwa pokazy jeden thermomix i drugi (nie jestem pewna czy moge dać tu nazwe ale zaryzykuje) BetterCook (POLSKI odpowiednik!!!!!!!!!!!!!!!!).
Okazuje się, że jak polacy chca to potrafią:-)
nasz Polski robot nie ucieka ze stołu w czasie robienia ciasta jest cichszy i dużo łatwiejszy w obsłudze chociażby wkladanie naczynia i zamykanie go...

Mysle, że nie musze sie chwalic, iż udało mi się namówic męża na zakup:tak:
 
Polecam również konkurencyjny Kohersen nowocześniejszy bo posiada indukcyjne podgrzewanie i wielowarstwowe naczynie oraz np. funkcję podsmażania więcej serwiseko.pl
 
reklama
Ja mam Silver Crest z Lidla. Byłam na pokazie najnowszego Thermomixa, widziałam starszą wersję Thermomixa.
Powiem tak na tym z Lidla robię tak samo przepisy z Thermomixa. Jedyne czego nie ma Silver Crest a ma Thermomix to Cookidoo (jeśli dobrze pisze) no i Thermomix ma wagę w środku misy a ten z Lidla niestety ma wagę na zewnątrz. Gdyby nie tak wysoka cena Thermomix to dla bajerów kupiła bym go :)
Ale dla mnie to cena z kosmosu, a ten z Lidla dostaliśmy na prezent ślubny i ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry