reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Thermomix! Kto Ma i Poleca?

misia_q

Turbomama
Dołączył(a)
30 Listopad 2004
Postów
7 387
Miasto
Wrocław
Czołem kobitki!

Zastanawiam się nad kupnem urządzenia thermomix. Jestem zalataną kobitą, mam dom i dzieci na głowie, dużo pracy w pracy i nie mam czasu.

Więc pytam Was czy warto, czy macie i jesteście zadowolone, czy to urządzenie jest warte tych pieniędzy? Jeśli używacie to co konkretnie już robiłyście w tym urządzeniu i czy faktycznie to się da zjeść? Pytam bo jestem aż zdziwiona że tyle rzeczy można w nim zrobić, a ponoć to jedno naczynie jest?

Dzięki za wszystkie opinie :-)
 
reklama
Ja mam termomix, kupilam poltora roku temu i jestem bardzo zadowolona, prawie wszystkie obiady i ciasta w nim robie, soki tez wlasnorecznie wyciskane ze swierzych owocow, jesli masz male dzieci to rewelacja, obiady na parze. My bylismy mlodym malzenstwem wiec zdecydowalam, ze zamiast kupowac mixer, mlynek, robot itd, warto zainwestowac w jedna maszyne, ktora zajmuje o wiele mniej miejsca. rzeczywiscie jest warty swoich pieniedzy, tylko czasem wydaje mi sie ze jest maly, np zupy mozna zrobic 2 litry, tak na 4-osobowa rodzine to ok.
 
Hej Miśka :laugh2::laugh2::cool2:
Moja mama ma.Zostałam prawie wychowana na tym wszystko wiedzącym garnku :laugh2:
Kupe kasy ich kosztował i to było ładnych 5 lat temu.A może i nawet więcej :dry:
No nieważne.
Moja mama poleca :tak:
Jadłam chyba wszystko z książki kucharskiej Thermomixa.
Piłam nawet cappucino z pianką :rofl2:
 
Ja równiez polecam ... faktycznie jedno urządzenie a mase potraw można w nim zrobić ... ja osobiście nie mam, ale moi rodzice mają i czesto pożyczam od nich aby zrobic potrawki dla młodego :tak:
 
Misia u mnei na lipcowkach mam dwie lub trzy mamy co maja to urzadzenie i z tego co pisaly sa bardzo zadowolone :tak::tak:
 
Witajcie:-) Misia ja tez polecam:-) moja znajoma ma jest super extra zadowolona a ostatnio piłam ajerkoniak w nim robiony MNNNIIIAAAAMMMMMMMMMM:-) także jak narazie same za;-)
 
Fajna sprawa.
Jestem wegetarianką i naprawdę sporo potraw w nim robie.
Jest wygodny, szybki i zajmuje mniej miejsca niż wszystkie urządzenia które zastępuje.
 
Witam wszystkie mamyJestem przedsytawicielem firmy Vorwerk i sptrzedaję thermomixy, jeśli jest ktoś zainteresowany zakupem lub sama prezentacja urządzenia prosze o kontakt, wysyłam też ubezpieczonym kurierem jesli ktos zna sprzęt i nie potzrebuje pokazu.Dokładam cały komplet książek które nie jest wcale łatwo zdobyć !prosze pisac na maila : wieslawa123@o2.pl
 
reklama
polecam oczywiście,ale ja osobiście nie wykorzystuje wszystkich jego funkcji.mam jeszcze pytanie osoby ktora sprzedaje termomixy.czy istnieje możliwość kupienia samej przykrywki?jakis czas temu przypalilam na gazie i sie troche odksztalcila.narazie udaje sie ja zamocowac ale nie wiem jak dlugo.
 
Do góry