reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

nad anex się nie zastanawiaj długo, bo ja uzytkuję przy drugim dziecku i jest bardzo solidny i porządny, taka wyścigówka wsrod wozków moim zdaniem, my mamy akurat czarny po prostu, ale i tak robi wrazenie:):)
 
reklama
bo czarne wózki są właśnie super, ja gdybym drugi raz miała kupować to wybrałabym x landera w kolorze night blue i do tego czerwoną wkładkę, super to wygląda!
 
A czy którać może polecić bądź odradzić Muuvo Quick? Bo właśnie obczajam ten wózek i jestem ciekawa czy ktoś go ma i co sądzicie :)

Niestety ja go nie mam, ale patrzyłam na jego parametry i rośnie spora konkurecja dla zagranicznych marek. Ponoć też jest dla aktywnych mam, więc powinien mieć dobrą amortyzację. Plus ma też przy składaniu - złożysz go jedną reką :)
 
Hej dziewczyny, a ja mam takie typy:
Bebetto Torino Si,
Adamex Reggio lub Luciano sp. edition,
Tako Junama Diamond s-line,
miała może któraś z Was do czynienia z tymi modelami, albo z producentami i może coś podpowiedzieć? :)
 
Dziewczyny co polecacie w 2019 roku?
Na szczycie mojej listy są wózki:
- Tako Leret Imperial
- Bebetto Holland
- Bebetto Luca/Luca Pro
 
Dziewczyny co polecacie w 2019 roku?
Na szczycie mojej listy są wózki:
- Tako Leret Imperial
- Bebetto Holland
- Bebetto Luca/Luca Pro
Ja ze swojej strony mam miłe doświadczenia z wózkiem anex sport, nie zawiódł mnie ani razu. Kilka dni temu widziałam nowości na ich stronie, naprawdę nowe modele robią fajne wrażenie, wychodzą na przeciw oczekiwaniom rodziców.
 
Często na forum przewija się wspomniany wyżej Anex Sport, ale ogólnie recenzje ma fatalne... Nie wiem z czego to wynika. Niestety nadal nie wiem co wybrać :( . Ok, nie ma wózka idealnego, nie musi być tez najpiękniejszy, ma być wygodny dla mnie i dla dziecka, nie chce by po 3 mcach zaczął trzeszczeć, bo się okaże, ze to tylko ładnie prezentujący się paździerz.
 
reklama
IMG_9900.JPG
IMG_9352.JPG

Bresso and torino ?! Doradźcie
 
reklama
Do góry