reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

A

Anonim

Gość
Witam, wszystkie mamy, obecnie jestem w 27 tc, to moja pierwsza ciąża, wiec owoli zabieram sie do szykowania wyprawki.... Najwięcej trudności sprawia mi znalezienie odpowiedniego wózka, czy mogłybyście coś polecieć?
Ewentualnie podpowiedziec na co zwracać uwagę, oprócz ciężaru oczywiście? Z góry dziękuje za wszystkie wskazówki
 
reklama
My do naszego pierwszego synka mielismy Mikrusa(gleboki,spacerowka,nosidlo).Bardzo sobie chwalilismy ten wozeczek ale teraz zmienily sie nasze potrzeby i chcemy kupic nowy do 2 malenstwa,ale rowniez Mikrusa-Alu sprinta(gleboki,spacerowy+fotelik samochodowy)
alusprint_5074a.jpg
[/img]
 
Przy wyborze wózka musisz zwrócić uwagę na wymiary gondoli (im szersza i większa tym wygodniejsza dla dziecka), na amortyzatory (wózek dla dzidziusia powinien być "miękki") na wielkość kół (te większe lepiej sprawdzają się na nierównościach terenu).
Sprawdź też czy budka cicho "chodzi" - inaczej malec będzie się budził przy każdym jej podnoszeniu/opuszczeniu.
Pytaj także o elementy dodatkowe typu folia przeciwdeszczowa, przekładana rączka, regulacja oparcia oraz możliwość przekształcenia wózka w spacerówkę i zamontowania na nim fotelika samochodowego.
No i jeszcze bardzo ważna rzecz :wink: : sprawdź czy wózek zmieści ci się do auta i w korytarzu mieszkania (czy w innym miejscu w którym będziesz go trzymać).
Pozdrawiam cieplutko
 
witam!
ja wybrałam wózek Polak orion. ma duze pompowane koła, jest bardzo efektowny i przede wszystkim wielofunkcyjny. ma przekładaną rączkę, dzięki czemu nie będę musiała lawirować nim w te i we w te. mam nadzieję że dokonałam właściwego wyboru. resztę informacji będę mogła udzielić po 7 marca!
pozdrawiam!
 
Ja przy pierwszym dziecku miałam wózek GRACO i tym razem też amam zamiar kupic wózek tej firmy. Jeśli jesteś w 27tc to należysz do "majówek", wiec zajrzyj na tamto forum, kilka tyg temu poruszyłyśmy ten temat i wtedy zamieściłam tam listę modeli produkowanych przez GRACO z opisem i notatkami ode mnie.
 
Mi sie podobaja bardzo te wozki http://www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=2501-07-602 i napewno kupie ten.
Zalety

Aluminiowy. super lekki, zgrabny
- ergonomiczny, przestawne wysokość raczki, sprawdziony dermatologicznie
- Nastawiana sprężystość kołysania
- pasy bezpieczeństwa,
- ochrona przed wypadnieciem dziecka z wozka
- Cicho przestawiany dach składany, uzywany jako oslona przed słońcem itd
- stabilna podpora na stopy,(ustawiana wysokosc)
- pompowane kola
- mozna prac w 30 stopni
- spacerowka ustawiana nawet do pozycji lezacej
- dwa hamulce reczny i nozny
- do kupienia z gondola lub miekka torba (spiworek- torba)
- stabilny


 
trókołowiec!
mój mąż bardzo nie chciał takiego modelu, więc wybraliśmy cztery kółka. czerwony polak. cudo! stoi w domciu już ok. miesiąca i nie mogę się nim nacieszyć. ale już nie długo! aby do świąt!
pozdrawiam!
magdaaa
 
reklama
My z mężem mamy upatrzony Deltim Voyager. To wózek wielofunkcyjny, nie za drogi, ma pompowane koła i jest dość spory.
 
Do góry