reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozejście spojenia łonowego

Polecam usg u mnie rozwiało watpilosci, rozejście na poziomie 0,4 lecz widoczny obrzęk, który dawał podobne objawy jak rozejście. Czasem boli mniej czasem więcej, ćwiczenia od fizjourogin tutaj mi bardzo pomagają, ale ja już końcówka (mam nadzieję xD 39+2) :D
Hej jestem na początku diagnozy i w lekkim rozkroku między ginem który każe leżeć z pasem ściskającym biodra, a fizjo uroginekoloficznym który każe ćwiczyć. Możesz napisać coś więcej jak jest u Ciebie? Jak wyglądają Twoje ćwiczenia, czy w ogóle używasz pasa?
W moim przypadku nie tylko mam rozejście ale również moje mięśnie z okolicy spojenia nie chcą się rozluźniać. Niestety nie znalazłam jeszcze odpowiedzi na pytanie czy to typowe czy też nie... Czy możesz polecić ortopedę z którym współpracujesz w tym zakresie? Trochę nie wiem gdzie iść z tym problemem...
 
reklama
Hej jestem na początku diagnozy i w lekkim rozkroku między ginem który każe leżeć z pasem ściskającym biodra, a fizjo uroginekoloficznym który każe ćwiczyć. Możesz napisać coś więcej jak jest u Ciebie? Jak wyglądają Twoje ćwiczenia, czy w ogóle używasz pasa?
W moim przypadku nie tylko mam rozejście ale również moje mięśnie z okolicy spojenia nie chcą się rozluźniać. Niestety nie znalazłam jeszcze odpowiedzi na pytanie czy to typowe czy też nie... Czy możesz polecić ortopedę z którym współpracujesz w tym zakresie? Trochę nie wiem gdzie iść z tym problemem...
byłam na usg u ortopedy z luxmed (Katowice). Rozwiał moje watpilowosci, po wykonaniu usg. Urodziłam SN ból znikł całkowicie.
 
Do góry