reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza na urlopie wychowawczym

Dołączył(a)
20 Maj 2011
Postów
5
Witam
Jestem w 8 tygodniu ciazy. Jestem na urlopie wychowawczym, termin porodu ma na styczen 2012 a uwowa na czas okreslony konczy mi sie w lutym 2012 roku. I mam zatep pytanie czy moge isc na l4 jesli jestem na wychowawczym... a jak nie to bede czekac do rozwiazania ale jaki wymiar macierzynskiego mi sie bedzie nalezal? Dziekuje bardzo za odpowiedz co mam zrobic.. czy wracac do pracy, ale nie chce ani na 1 dizen tylko l4 dac i czy to jest legalne takie cos.. w pracy nie wiedza o ciazy jeszcze. I czy jak dostane macierzynski to czy wychowawczy urlop bedize mi sie nalezal jak skoczy mi sei umowa? Dziekuej za szybka odpowiedz
 
reklama
Jestem w 8 tygodniu ciazy. Jestem na urlopie wychowawczym, termin porodu ma na styczen 2012 a uwowa na czas okreslony konczy mi sie w lutym 2012 roku. I mam zatep pytanie czy moge isc na l4 jesli jestem na wychowawczym...
Nie.

a jak nie to bede czekac do rozwiazania ale jaki wymiar macierzynskiego mi sie bedzie nalezal?
20 tygodni urlopu podstawowego oraz urlop dodatkowy (2 lub 4 tygodnie w zalezności od tego kiedy urodzi się dziecko).

I czy jak dostane macierzynski to czy wychowawczy urlop bedize mi sie nalezal jak skoczy mi sei umowa?
Nie.
 
mam pytanie bo 20 tygodni bedzie mi sie nalezal... a te dodatkowe to trzeba o nie pisac? zeby je dostac nie wiem czy do zusu.
 
Do góry