reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zwolnienie lekarskie a działalność gospodarcza.

anecia58510

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Październik 2010
Postów
15
Jestem na zwolnieniu lekarskim na innej posadzie oprócz tego prowadzę działalność gospodarczą .Po za tym jestem w ciąży i raczej do porodu nie moge pracować. Moje pytanie to czy będąc na zwolnieniu mogę przebywać w biurze ale nie pracować? I czy jak chcem przeszkolić osobę to czy mogę to zrobić?To jest firma jedno osobowa ale w prowadzeniu jej pomaga mi mąż.
 
reklama
Jeśli prowadzi Pani jednoosobową DG i nie zatrudnia Pani pracowników to Pani zwolnienie lekarskie oznacza, ze firma nie ma prawa działać.
Co do tego gdzie ma Pani przebywać będąc na zwolnieniu, nie wiem jaki kod (moze chodzić/musi leżeć) widnieje na zwolnieniu.
 
Na zwolnieniu mam może chodzić.Ale ja mam osobę którą chcem na ten okres zatrudnić.To czy mogę przyuczyć ja co ma robić?
 
Do góry