reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziwna opuchlizna i ból pod pacha :-( juz sama nie wiem co to ...

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
Witam .
Od około 2 tygodni mam opuchniety ( powiekszony ) dół pachowy , boli mnie .
W miejscu gdzie rosna włosy jak dotykam to mam wrażenie jakbym miała zapalenie meszków w tym miejscu . Mam wrazenie ze troszke spuchła mi tez zewnętrzna strona na łokciu . ból w rece to taki jakbym sie przeżwigneła .Byłam tydzień temu u ginekologa stwierdził że nie wie co to jest ale wezłow chłonnych napewno nie mam powiekszonych ( tak powedział ) zrobił od razu Usg piersi i obydwu pach . Przepisał krem antybiotyk Triderm i kazał smarowac 2 x dziennie . Jednak tydzień minoł a ja nadal spuchnieta ,boli . Martwie sie bardzo . wkleje wam zdjecie i zaznaczone czerwona linia to właśnie ta linie mam opuchnieta .

Dodam że przestałam sie depilowac ok 3 tygodni temu ( boże nie wiem czy wytrzymam dłużej bez depilacji dla mnie to masakra ) oraz odstawiłam antyperspirant - używałam tylko jednej marki kupowany w aptece antyperspirant w kulce Vichy

kurcze mam zaufanie do mojego ginekologa , jednak czy opuchniety dół pachowy to nie to samo co wezły chłonne ??? Boje sie strasznie

piers asia.jpg
 

Załączniki

  • piers asia.jpg
    piers asia.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 6 859
reklama
Napisze bo może komuś sie przyda . Byłam u lekarza i mam zapalenie mięśnia . Dostałam 2 antybiotyki i mam nadzieje ze pomoze jednak lekarz uprzedzł ze leczenie bedzie długie .
 
Do góry