reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki materac do łóżeczka

Ja nie oszczędzałam na materacu do łóżeczka swojej córci. Wolałam kupić markowy produkt z atestem Instytutu Matki i Dziecka ponieważ odpowiedni materac ma bardzo duży wpływ na kręgosłup dzieciaczka.
Zdecydowałam się na materac Janpolu, zamawiałam tutaj: Materace do spania - sklep - Klinika Snu Mają tam całkiem sprawną obsługę która zna się na rzeczy ponieważ jak do nich zadzwoniłam wszystko mi ładnie wytłumaczyli (co najlepiej wybrać i te sprawy ...).
 
reklama
Wydaje mi się, że materac nie powinien być przesadnie miękki. Ważne jest aby odpowiednio uformował kręgosłup i go zabezpieczył, a nie wpadł z nim do podstawy.
 
Do góry