reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

IZW bardzo sie ciesze :-))))))

Martusia te moje "przeczucia" ostatnio robia sobie ladne zarty ze mnie... chybe ze 2 miesiace temu to mnie az mdlil zapach miesa i piekarni ;-) i co?? @-piszon przyszedl terminowo:-D zobaczymy jak teraz ;-)
 
reklama
Zjola cieszę się, że pęcherzyki pękły i są duże szanse na bliźniaki :-):-):-) Ale bys miała za jednym zamachem:happy2:

IZW super, że wszytsko w porządeczku:happy2:

Kobietka szkoda, że dzien dziecka nie doszedł do skutku.. U nas to samo i przeniesli na dzisiaj.. Moi siostrzeńcy mieli mieć jakiś pochód.. cała szkoła na biało czerwono w trojach sportowych itd.. Wszytsko przeniesione na dzisiaj, ale coś mi się zdaje, że nici z tego znowu będą , bo się zbiera na deszcz..

Trzymam kciuki za wszytskie , które teraz czekają na testowanko....
 
Martussia, tez doczytalam o tych 4 tygodniach - ucieszylam sie niezmiernie.;-) Jego Upierdliwosc wstal dzis o 5:00 - ja chce moje dziecko z powrotem. Moje dziecko wstawalo 15 - 20 po 6. Pieknie Ci tsh zjechalo!
 
Bett co Ty :)
tydzień ino byliśmy :) do tego było bardzo zimno , mąż sie pochorował ..ale trochę zobaczyliśmy i było fajnie :) ja jeszcze myślę o jednym wyjeździe w tym roku , i myślę o pieninach :)
Mój wykres wygląda na chwile obecną tak : wg mnie owulka powinna być tak za tydzień bo mam cykle 32 dniowe , chociaż po poronieniu były różne a ten ostatni 34 dni
kurcze kusi mnie trochę :) jestem taaaka rozdarta
:tak:
trzymam kciuki za Wasze staranka :)
 
Basiu, a co ci szkodzi sprobowac?? jak organizm nie bedzie przygotowany to i ciazy nie bedzie, a jak bedzie przygotowany to yoppi!!

Klaczku rownowaga w przyrodzie musi byc zachowana:-D
 
Witam wszystkie kobietki,
ja na chwilkę bo zaraz śmigam do pracki, weekend miałam zajęty bo roczek bratanka, dzień dziecka więc dużo kilometrów i mało czasu. Ja jestem już na półmetku clo, dziś 3 dzień brania, jeszcze 6 tabsów (2 dni) i czekanie na monitoring).

Izw dobrze, że wszystko ok, należy Ci się ta radość choć i tak się jeszcze będziesz bała

zjola, pisałam, że pękną i pękły, super, trzymam kciuki nadal :-)
bett gratki, że masz córcię :-)

karola dbaj o siebie ;-)

trzymam kciuki za staraczki jak zawsze, pozdrawiam wszystkie mamusie z brzuszkami a pozostałe kobietki mocno ściskam. :tak:
 
reklama
:-D:-D
Gatto trafiłaś na maxa, przed chwilą byłam i widziałam :-D, ale Ty też jesteś w tej okolicy więc będzie się działo :tak:

zjolu cierpliwości kochana, nie denerwuj się, nie stresuj, ja wiem, że to ciężko tak sobie po prostu czekać, ale szybko zleci, oby po Twojej myśli było &&&&&&
 
Do góry