reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

karola mnie by musieli ręce nad głową powiązać,żebym nie dotykała brzucha;-)A ja ciągle gdzieś czytam i słyszę,że powinno się jak najczęściej głaskać brzuch,bo to dobrze wpływa na dziecko:szok:
angel to fajnie,że ktoś jeszcze na mnie czeka,bo myślałam,że wszystkie wpisują się na listę bocianią już teraz i ja sama zostanę;-)
myszko przepraszam,zapomniałam odpisać ci na twoje pytanie odnośnie gina-ja chodzę do niego prywatnie,ale na NFZ też przyjmuje,tylko że raz na tydz. i wtedy są do niego taaaakie tłumy,że trzeba być w szpitalu już na 6-tą, (gość przyjmuje o 12) a i to nie gwarantuje,że cię zarejestrują.A tak mam wyznaczoną dokładną godz.,jestem tam parę min. i do domu:-)
Współczuję tej ch....nej biurokracji:wściekła/y:Faktycznie,to zmora naszych czasów...
martussia i dobrze,jak cię obsiądą maluszki to na myślenie niewiele zostanie ci czasu,a wtedy jakoś wszystko łatwiej się toczy;-)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
bett to tylko pozazdrościć takiej łagodnie przebiegającej ciąży:-D
sylwia ale zamieszania wokół ciebie narobili;-)już myslałam,że mi coś na oczy padło i twojego posta nie widzę.(*) dla twojego Aniołka,bardzo mi przykro,że musiałaś do nas dołączyc.Nie znam twojej historii,więc odpiszę ci tylko na twoje ostatnie pytanie-mnie brzuch pobolewał do pierwszej @,nie cały czas,ale jak tylko coś porobiłam to cyrk się zaczynał od nowa.
lenko otoczenie pewnie pamięta,tylko nie chce przypominać tobie.Myślą,że jak nie będą o tym z toba rozmawiać to szybciej zapomnisz i przestaniesz cierpieć...Jeśli chcesz o tym rozmawiać to może im o tym powiedz?
kłaczek ja czytałam,że nawet bladziusieńka,ledwo widoczna to TO!!!! więc......:-D
zjola ty też wytłumacz temu jajku,że wszystkie e-ciotki czekają,może to w jakiś sposób go zobowiąże;-)
gatto nie buuuuczaj mi tu,tylko pomyśl,że do drożnego kanalika niecały m-c;-):-)
zjola skoro tak ci zależy na tej matematyce,to ja znam takie równanie 1+1=3 :-)
 
reklama
Hej Karola, wydaje mi sie, ze As tez brala fenoterol i tez ja telepalo:-(trzymaj sie slonce i pomysl, ze to wszystko dla fasolinki. Bedzie dobrze!!

nio wiem latego zeby zacisniete i trzeba dac rade;-)

kłaczek ty o tescie na samym koncu piszesz:-)????? kochana kurcze no zaciskam &&&&& zeby to było TO!!!!! kurde kto wie moze do nowego domku wprowadzicie sie juz powiekszona jesio bardziej rodzinka o jednego czlonka pod sercem???? zycze wam tego z całego serca.co do wielkosci karolka to poprostu rece opadaja na tych ludzi...nie dlugo napisza ci liste czym masz go karmic,ile posiłkow dziennie itp...kurde dzieciak zdrowy nic mu nie dolega,a te sie czepiaja.niech sie zajma naprawde otyłymi dziecmi albo niech popatrza na USA jakie tam sa dzieciaki...fastfoodami go nie karmicie taka ma przemiane materii,tak przybiera na wadze i juz.ehh...a tego domku to wam zazdroszcze.ale cos mi to przypomina tzn te plany Rajmunda przypominaja mi to co mowił wczoraj moj maz.w przyszłym roq mamy slub koscielny i wesele i za pieniadze ktore uzbieramy chcemy kupic działke rekreacyjna.wesele robimy na ok 40 osob wiec małe sadzimy ze wiecej jak 10 tys nie uzbieramy.mieszkania za to swojego sobie nie kupimy,a jesli nie zainwestujemy tej kwoty w cos co nam sie przyda to kasa sie rozejdzie wiec myslimy o takiej dzialce na obrzezach miasta...i moj tez juz planował ze wybuduje Alicji piaskownice,postawi hustawke...:happy: chciała bym bardzo.tym bardziej,ze nie mamy nic swojego...moi rodzice mieli kiedys taka działke,bo to sa tzw działki pracownicze,ale moj ojciec ja sprzedal,a kase przepił:-( teraz taka dzialka bylaby jak znalazł...dlatego chcemy sobie taka kupic zeby miec gdzie jezdzic latem na wekeendy...zawsze czlowiek odpocznie,a nie wiecznie 24h w czterech scianach...zjola za ciebie tez&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.anty2 no to nie wiem co to za zrodla,bo mnie juz kilku lekarz mowilo,ze dotykanie brzucha stymuluje macice do napinan...ja tez czasem zlapie sie na tym,ze trzymam rece na brzuchu,ale moj maz mnie skutecznie pilnuje...:crazy:
 
karola w gazetach czytałam,w programach tv się psychologowie wypowiadali itd,itp.Że dziecko czuje się wtedy bezpieczne,że lepiej się rozwija emocjonalnie i takie tam...
 
witam;-)u nas była dzisiaj piękna pogoda 25stopni a teraz czarno sie zrobiło i burza się zbliża:tak:byłam dzisiaj w lumpie dorwałam superowe spodnie Reserveda za 10zł:szok::-)
martussia trzymam mocno kciuki oby się udało &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
sylwia bardzo mi przykro przytul.am
[*]
kłaczku dokładnie jak piszesz niech to bedzie toooo trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
anty spokojnie zawsze będzie ktoś do towarzystwa
;-):-Dsama na pewno nie zostaniesz.
gatto nie martw się w następnym cyklu będzie z drugiego jajnika,trzymam mocno kciuki&&&& a nóż widelec teraz się udało
:tak:chyba ze to niemożliwe.
Pozdrówki kochane trzymam mocno kciukasy za staraczki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Kłaczku - nu nu nu!!! Gatto dobrze mówi - biochemiczna to jest pralnia!!! trzymam mocno kciukasy &&&&&&&&&&
Zjola - za Ciebie też cały czas trzymam kciuki, ale jakaś jestem pewna dobrych wieści &&&&&&&&&&
Majra - widzę że już gardło ćwiczysz przed meczem. u mnie cały czas trąbią dzieciaki pod oknem
Anty - no teraz nie mogę narzekać. mam nadzieję, że to co się miałam wycierpieć i nastresować w tej ciąży to już za mną. na początku prawie spadająca beta, krwiak, leżenie 1,5 miesiąca plackiem, krwawienia. teraz została mi już tylko cała bateria leków, ale to akurat mała cena za pomyślność ciąży
Karola - super pomysł z tą działeczką, mi też się coś takiego marzy
 
Zjola, Twoj bedzie wersja improwizowana kinderniespodzianki.:-D Bez zapasow, odstepow i innych fetyszy, po prostu sie pojawi jak ta Wenus u wybrzezy czegostam.;-)

Karola bo ja zrobilam test jak napisalam posta i potem go edytowalam zeby dopisac informacje a nie walic posta pod wlasnym. Co do planow, to zalozenie bylo ze kupujemy dom zeby Karol mial ogrod - dwojka tez sie w tym ogrodzie zupelnie spokojnie pomiesci, a pani ktora nam sprzedaje dom, bedzie szczesliwa ze nawet nie jedno, a dwoje dzieci w nim zamieszka. Wielkosc Karola... Dowcip polega na tym, ze on nie jest jakos specjalnie tlusty, tylko duzy. Facet ma kolo 70cm wzrostu! Bluza na 68 (polska) jest tak na styk z rekawami, wiec za ta waga idzie dlugosc. Gdyby byl spasiony to sama bym kombinowala, a tak to mi moga... No! Cukru itp. nie dostaje, czasem mu dam poglamac ciastko, raz w zyciu dostal deserek ze sloiczka, zawierajacy cukier. ANGIELSKI deserek z reszta.
Lenka, 7 zyjace. Mam nadzieje. Dokladnie to wyglada tak, ze mam synow w wieku 24 i 23 lata, corke niespelna 22 letnia, bliznieta 20 letnie, w czerwcu 2010 poronilam 8 tygodniowego maluszka i w styczniu 2011 ciaze bezzarodkowa. Styczen 2012 Karol. Poniewaz nie chcemy wychowywac Karola jako jedynaka, a rodzenstwo ktore posiada trudno nazwac grupa rowiesnicza, staramy sie jak najszybciej (ze wzgl. na moj wiek) zorganizowac mu "element konkurencji" w domu.;-)
Igusiad, angel, dzieki... Wrocil lek przed strata i skutecznie zatruwa radosc... Ale jest i nadzieja - maly spi tuz obok - skoro raz sie udalo...
 
reklama
Do góry