reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witch nie wiadomo,mówiła,że pewnie z tego przesilenia,ale w środku jest wszystko oki,moze to z szyjki albo coś,pjeci anie mam,ale wiecie to nie było, ze krew taka mocna,taki baaardzo blady róż,ze jak bym nie przygladała bardzo to bym jei zauważyłą.

ovli kciuki,żeby @ nie przyszła;/
 
Naala gratki nowych podwójnych kreseczek :tak: &&&&

ovli oby @ jeszcze nie przylazła, nic jej nie będzie jak poczeka;-)

ONA gratki udanej wizyty :tak:super, że wszystko jest ok, oby tak dalej &&&&

my również wczoraj wizytowaliśmy, wszystko ok, nadal chłopczyk. Następna wizyta to już połówkowe. Dostaliśmy też wyniki Pappy - ryzyko trisomii dużo niższe od populacyjnego, biochemia bardzo dobra. Oby tak pozostało :-)
 
Gratuluję udanych wizyt i 2 kreseczek:-)

Ovli22 a może byś wzięła tabletki antykoncepcyjne i wtedy nie dostaniesz okresu.

Witch84 no mały najczęściej chlusta tym co zjadł. Ale chyba się przejada i dlatego tak wymiotuje. Od wczoraj daje mu cycusia co 2 godziny ale tak żeby ssał 10-12 minut i chyba jest lepiej bo nie wymiotuje tyle albo wcale czasem. Generalnie w 10 dni przytył pół kilo więc jest dobrze.
 
Olasec myslalam o tym ale ja nie ma żadnych w domu zreszta nigdy nie brałam a teraz już za późno zeby isc do lekarza no tutaj w Uk trzeba sie umawiać na wizytę z tygodniowym wyprzedzeniem . Ale myslalm nad tym czy jakbym nie dostała do wtorku to moze zacznę brać progesteton żeby zatrzymał bo przeciez tabletki anty tez maja w sobie większość składu progesteron . Co myślicie o tym ?
 
reklama
Naala ja w ciąży brałam witaminy z jodem...ale pytalam moja endo czy moge i powiedziala ze jak najbardziej poniewaz biore to dla dziecka a nie dla siebie ☺Skoro Tobie przepisal to bierz ☺&&&&&&& za kruszynke ☺
 
Do góry