reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karolka będę się modlić za twoją mamę, dobrze że ma ciebie i że ją wspierasz, bo to bardzo ważne.

Katarzyna, ja chodzę do ginka na Bykowinę, nazywa się Dariusz Dworak, jest zastępcą ordynatora w szpitalu na Goduli, ma swoje humorki, ale zleca wszystkie potrzebne badania, ale w ciąży bo tak poza nią to ciężko od niego cokolwiek wydusić, więc badania robię prywatnie. Na razie u niego zostaję, bo lekarka u której ostatnio byłam jest wg mnie za mało doświadczona.
 
reklama
Wróciłam, pamięta mnie ktoś jeszcze? Laptop naprawiony. Co u Was? napiszcie w skrócie proszę. dziękuję za wszystkie eski i wiadomości.
 
Kasiu on przyjmuje na Bykowinie ale nie na starej tylko nowej :) Na starej Bykowinie przyjmuje Kazimierczak
ulicę ci napiszę jak znajdę na necie :)

Selenka witaj, jak tam dzidzia i jak ty się czujesz?
 
SELENKA wreszcie mogę Ci osobiscie pogratulawać wiec GRATULACJE czyzby MAGDUSIA urodziła się 2 lipca
bo i moja Wercia jest z tego dnia

zmykam kochane jestem wykończona
dobrej nocki wszystkim
 
Karolka będę się modlić za twoją mamę, dobrze że ma ciebie i że ją wspierasz, bo to bardzo ważne.

Katarzyna, ja chodzę do ginka na Bykowinę, nazywa się Dariusz Dworak, jest zastępcą ordynatora w szpitalu na Goduli, ma swoje humorki, ale zleca wszystkie potrzebne badania, ale w ciąży bo tak poza nią to ciężko od niego cokolwiek wydusić, więc badania robię prywatnie. Na razie u niego zostaję, bo lekarka u której ostatnio byłam jest wg mnie za mało doświadczona.
ilonka mój brat jest w londynie, siostra rodzona mamy jest w irlandii, babcia ma 85 lat więc nie ma możliwości opiekowania sie mamą więc zostałam sama na placu boju. na szczęście mama wszystko koło siebie wszystko robi i sprząta ale nie może się nadwyrężać. jest mi ciężko bo ja mieszkam od mamy ponad 50km i prawie codziennie jezdzę do mamy chociaż na godzinę bo ciągle pracuje bo nie ma kto. a mama jak to mama nie chce przyjechać do nas bo mówi że nie będzie nam się narzucać i że najlepiej czuję się w domu w piotrkowie więc nie mam wyjścia i muszę jeździć tylko będzie problem od października bo ja mam ostatni rok studiów magisterskich za łodzią 60km w tomaszowie mazowieckim i nie wiem jak to wszystko pogodzę. mam tylko nadzieję że wszystko będzie dobrze
 
Karolka będzie ciężko ale myślę, że jakoś sobie poradzicie, nie wiem jak ty ale ja im mam więcej na głowie tym szybciej sobie ze wszystkim daję radę. Na studiach dziennych jak byłam, na ostatnim roku nie dość, ze pracowałam to organizowałam ślub więc myślę, ze dużo się da tylko trzeba sobie to wszystko poukładać, a moze będziesz już wtedy na L4 ciążowym :) Kto wie, życie pokaże co będzie, bo planować nie ma co, przynajmniej ja tak teraz myślę

Lecę, trzymajcie sie
 
reklama
Do góry