reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
nikogo nie ma hmm wiec uciekam spac
ona wiesz powiem Ci tak ze im predzej przestaniesz wierzyc wrozkom tym szybciej bedziesz cieszyla sie dwiema kreseczkami
moje postanowienie nie wierzyc nikomu tylko sobie samej
pa milej nocki
aga irl Ty pewnie za chchile bedziesz buszowala po necie wiec i Tobie milych snow
 
no ja też na chwilką i uciekam spać.....
a co do staranek to jeśli jest wszystko w porządku i jesteście gotowe to po 2@ w sumie juz można się starać.........

ale raczej od razu po poronieniu jest to sprawa hormonów.... strasznie chciałam juz od razu i najchętniej nie czekałabym nawet do pierwszej @ ale po czasie dochodzi więcej strachu przed następną stratą....... w każdym razie u mnie tak jest...... wiem że jeszcze kiedyś napewno spróbujemy jeszcze raz ale strasznie boję się...... są chwile których kolejny raz mogę nie przeżyć........ ale nadzieja cały czas jest.......
 
reklama
Do góry