reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
ja byłam wczoraj u gin. zaniesc wyniki nasienia i powieział ze M jest zdrowy jak ryba ze na histeroskopii tez bylo wszystko ok ze mam sztywne jajowody ale w moim przypadku one nic nie przeszkadzaja bo ja nie mam problemu z zajsciem w ciaze takze czekamy na nastepne wyniki
 
mówiłam mu ze teraz jestem bez pracy i powiedzial ze w takim razie nie ma pospiechu ze mam isc swoim tempem najpierw sie obronic znalesc prace a do niego moge przyjsc w lutym albo na wiosne bo on rozumie ze z kasa moze byc krucho i zapytal czemu nie przyszlam do niego zeby przedłuzyc zwolnienie ale wyjasnilam mu wszystko. Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza taki ludzki bardzo i wyrozumialy.

A teraz zmykam pisac bo zrobilam sobie 2 dni lenia (oczy juz nie dawaly rady wrrr) i teraz musze pisac dalej pozdrawaim Was dziewczynki i prosze trzymac za mnie kciuki we wtorek o 10.30. . . :-) buziolki
 
A ja bylam dzis u lekarz rodzinnego zeby czesc badan zrobic na kase chorych i lekarz nie robil problemu. Wiec w poniedzialek oddaje krew. Moj gin nie polecal mi robic teraz badania na cytomegalie bo uwaza ze i tak moge jeszcze ja zlapac. a wy jak uwazacie??
 
reklama
Do góry