reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
O gatto jest . De best !!!! He he nie nie ja juz nic nie wymyślam bo mam normę dla dobrej zmiany zrobioną do pracy wróciłam i Meksyk jest bo domownicy przyzwyczajeni do matki domatorki i obiadków pod dzioby
Milan właśnie chory w tym tyg i z dziadkami urzęduje ale od poniedziałku do przedszkola wraca.
 
Emka nigdy nie pamietam nazwy, z pyrami kojarze i tyle
Moze warto sprobowac zostawic chopa, a noz widelec przezyje

Czarna haha tak to bywa! Do luksusow sie szybko czlowiek przyzwyczaja, potem jest dramat Dobrze, ze sa dziadki! Vivat!
 
Hej,hej
Myslalam o tym watku ostatnio i wchodze a tu jakies nowe newsy:) Fajnie,ze czasem ktos napisze,milo Was poczytac:)
Ja mam newsa- od miesiaca mieszkamy w Polsce:) Szybka decyja,szybka przeprowadzka.W miesiac sie spakowalismy:) Bylismy w Polsce wynajac mieszkanie,pozniej kurierem wyslalismy nasze skarby i jestesmy:)
Prace znalazalam od razu, pracuje w zawodzie i jest super. Corka w przedszkolu polskim - troche czasu potrzebuje,zeby sie przyzwyczaic,bo tutaj jest wszystko inaczej.
Juz od dawna sie do Polski przymierzalismy i w koncu sie udalo.Na emigracji spedzilismy 10 lat, to jest kawal zycia,nigdy nie myslelismy,zeby zostac na stale.
W Polsce -powiem szczerze- zyje sie trudniej- ceny sa z kosmosu -takie same prawie jak w Irlandii,tylko,ze zarabia sie wiele mniej. Na razie wynajmujemy mieszkanie wiec pochlania to mnostwo dochodow,rozgladam sie za kredytem,zeby placic przynajmniej za swoje.
Moje dziecko po raz pierwszy w zyciu widzialo snieg::)))))))))) My tez odwyklismy od zimy, od tego mrozu...ale mimo wszystko to byla dobra decyzja. Tutaj jestesmy u siebie i mamy takie normalne zycie.
Czasem tylko corka pyta: Mama,kiedy jedziemy do domu? Teskni, my jakos nie:)
 
Mam do was ogromną prośbę jako wasz "członek nr 1 (a członki są potrzebne)" :D
".. zeby wypełniłc anonimową ankietę. To będzie dla nas ogromna pomoc.https://www.babyboom.pl/newsletter/surveys.php?id=6
Potrzebujemy, aż 500 zgłoszeń, a brakuje nam jeszcze 400, więc każdy głos jest dla nas niezwykle ważny.
Nadal mi zależy, żebyśmy wspólnie tworzyli miejsce, jakim jest babyboom.pl "

Ankieta dotyczy bb i jest anonimowa ale ja już tam swoje "widze" kto pomoze :p :p
 
Dziewczyny kochane,
ja wiem, że Święta i przygotowania itd., ale mam nadzieję, ze znajdziecie chwilę i weźmiecie udział w 3 konkursach, które dedykujemy mamusiom z brzuszkiem i mamusiom maluszków. Bardzo mi zależy, bo w razie współpracy będziemy mieć na forum super ekipę ekspertów, tylko oni muszą wiedzieć, że to ma sens. Poproszę o pomoc
1.https://www.babyboom.pl/rodzina/swieta/kalendarz_adwentowy_2016.html#/dzien/20
2.https://www.babyboom.pl/rodzina/swieta/kalendarz_adwentowy_2016.html#/dzien/21
3.https://www.babyboom.pl/rodzina/swieta/kalendarz_adwentowy_2016.html#/dzien/22

Poprzez "wróć do kalendarza" są tez inne dni konkursu i inne nagrody wiec serdecznie zapraszam :*

Życzę powodzenia i
WAM WSZYSTKIM ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT ♡
 
Cześć dziewczyny.
Jestem wasza moderatorka, mentorka i podtrzymywaczka na duchu :)
Chciałam was zapoznać z nowinkami
po pierwsze pojawiła się funkcja dzięki której osoba wspomniana w poście zostanie o tympoinormowana. Wystarczy przed nikiem dać "nielubiana" przez nas @ o tak @nafoczka
Po drugie zachecam do uzupełnienia listy zakropkowanych brzuszków oraz listy szczęśliwych mam :)
O tutaj je znajdziecie
Link do: Ciąża po poronieniu
Jesli chcecie dołączyć to piszcie :)
Pozdrawiam :)
 
reklama
reklama
Do góry