reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

dzięki dziewczynki dam jutro znać ,myślę ,ze na forum osobiście, a nie smsem:) hihi
pati po torbę zdążę:) może w weekend spakuję faktycznie
co do usg to nie wiem czy będzie,zobaczymy

Martusionek tak to jest z facetami mam nadzieję,że dzidziuś go odmieni,trzeba wierzyć.nie przejmuj się bo teraz nie na to pora.postraj się powiedzieć mu,ze oczekujesz teraz czułości i zeby był z Tobą.moze pomoże...a jak nie olej bo teraz nie on jets najwazniejszy,główka do góry!
Kaira tak mi się przypomniało..współczuję rozstępów:(no ale to niewazne ,grunt to zdrowe bobaski
Pati co do ubioru to zalezy od pogody,ale nie ma tez chyba co przesadzac z tymi warstwami
 
reklama
Witamy się piątkowo!

Ola** &&& za wizytę. Ciekawa jestem co lekarz powie...i czy Juluś się już szykuje do wyjścia.
Telefony do nas masz ? W razie czegoś... :-D

Pati ja na wyjście miałam dla Szymonka: body z dłogim rekawem, na to pajac welurkowy i kombinezon ciepły.
Na główkę czapeczka kąpielowa a na nią welurkowa. Jak go w foteliku zapieliśmy to jeszcze kocykiem przykryliśmy takim ciepłym... no i mi doradzili żeby przygotować dla dziecka na wyjście na buźkę pieluszkę tetrową.

Martusionek życzę żeby u Ciebie sprawdziło się powiedzonko "po burzy zawsze świeci słońce". Dziecko zmienia również świat facetów...i mam nadzieje że do Twojego szybko dojdzie że Tomuś się pojawi i zmieni swoje zachowanie.

wiolka1982 gratuluję córeczki! I na smutki nie zawsze odcięcie się od towarzystwa jest dobre.

Całą resztę pozdrawiamy!
 
Towarzystwo śpi po wczorajszym a ja matka karmiąca mogłam se tylko popatrzeć :-p Na chwilkę.
Wiolka - super, że dziewczynka, bo ostatnio to tu same chłopy, wiem, że to trudne spróbuj się mimo wszystko wyciszyć, łazić po necie nie ma co, bo człowiek głupot się naczyta, no ale tutaj do nas możesz zajrzeć częściej ;-)
Martusionek - zastanawiam się czy to nie jest jego odreagowanie na to co będzie za chwilkę, wie że teraz musi skorzystać, bo potem już tak nie będzie, może się denerwuje, że coś jeszcze może się stać, a na rybach o tym nie myśli, (choć jak ja mam wędkę w łapsku to strasznie dużo myślę), mój A. to pasjonat aut, wierz mi przy autach, potrafi dłubać i dłubać i nic go do domu nie ciągło, a teraz siedział ostatnio 1h tylko i jak sobie tak zaczęłam myśleć to chyba zapomniał o tym lataniu do aut, choć teraz jak już Ada coraz starsza to widzę, że po allegro zaczyna szukać części itp. więc na wiosnę pewnie temat powróci, ale ja wiedziałam, że to jest jego hobby i takiego Go chciałam - z pasją. :tak:
Ola** - trzymam kciuki za wizytę :tak:
Kaira - jak tam dziewczynki? Dokazują? ;-)
Julitka, GosiaLew - no tak pokićkały mi się dzieciaczki :-p Pseplasam :zawstydzona/y:
Pati - ja bym ubrała tak - kaftanik, rajstopki, pajac welurowy/polarowy, kombinezon, śpiwór. Pieluszka na główkę obowiązkowo dziecko jak zawieje dziecko będzie hmmm jak to opisać, zatykało powietrze? W każdym razie malec nie będzie mógł złapać powietrza, widok jest taki, że wygląda jakby powietrza nabierało do nurkowania.

Napisałam jakiś czas temu PW do Diana, pamiętacie urodziła Miłosza na początku lipca, ale cisza ... :sorry:

A ja jakoś trzymam myśli i uczucia na wodzy, choć wyrywają się strasznie :confused2:
 
Ostatnia edycja:
Witam się...
U mnie masakra, ledwo żyję, dopadła mnie infekcja gardła...:zawstydzona/y: póki co stosuję płukanki z siemienia lnianego i rumianku na gardełko i ratuję się hallsami czarnymi, bo nie wiem, czy cokolwiek mogę brać, ale jak nie przejdzie do jutra to śmigam do lekarza...oczywiście wcinam tonami czosnek, w całym domu czuć takie wyziewy, że hej! :-D
Może macie jakieś skuteczne sposoby??? Czy kierunek lekarz???
Dodam, że kataru, ani kaszlu niet, gorączka 37st, więc tragedii nie ma, ale gardło....

Życzę miłego dnia, wracam do łóżeczka się wygrzewać...
 
Witam!

Ewelina, na gardlo na pewbo tantum verde mozna.
Za to nie wiem czy czosnek mozna tak bez ograniczen, bo mi sie kojarzy, ze cos tam zawiera co w wiekszych ilosciach nie jest wskazane w ciazy. niestety nie jestem w stanie powiedziec gdzie to wyczytalam.

widze, ze juz kolejke powrotow na watek ustalacie. u mnie poki co planow brak. poki co ciesze sie synkiem, potem tato z nim zostanie a ja do pracy, no i sie zobaczy co dalej

pozdrawiam wszystkie ciezaroweczki i inne babki tu zagladajace
 
Witam!

Ewelina, na gardlo na pewbo tantum verde mozna.
Za to nie wiem czy czosnek mozna tak bez ograniczen, bo mi sie kojarzy, ze cos tam zawiera co w wiekszych ilosciach nie jest wskazane w ciazy. niestety nie jestem w stanie powiedziec gdzie to wyczytalam.

Dzięki, ale boję się brać jakiekolwiek leki na własną rękę...:-(
A na temat czosnku: wiem, że nie wolno w dużych ilościach podczas karmienia piersią, bo chyba zatrzymuje pokarm, a w ciąży jak najbardziej :tak:
Czy w ciąży można jeść czosnek? | Pytania w ciąży
Pozdrowienia
 
spać nie moglam od 6tej czyli od wyjścia M,ale psychol ze mnie:( denerwuję się na zapas nie wiedzieć czym:(
Mysza tel mam do Daaa i Julitki więc luz:)tak lubelsko chyba szykuję się czy jak;)

co do ubioru bobasa właśnie myślałam o body ,skarpetki i na to pajacyk trochę cieplejszy potem kombinezonik, ale chyba nie taki kurtkowy .rozek.a w samochodzie moze wlasnie kocyk zeby przykryc w foteliku.a o pieluszce pamiętam,ze trzeba.
zresztą jak zacznę się pakować to przemyślę :)

Ewelinko ja leczylam się na początku ciąży czosnkiem,syropem z cebuli,do płukania solą ,wodą utlenioną nawet.kupilam homeopatyczne na gardlo,ale ze i tak balam się brac to duzo nie wzielam.herbata z cytryną i sokiem malinowym.miodu nie lubię bo tak to mleko z miodem.pare dni trzymało i puściło.tantum verde podobno można,ale nie brałam.

Just,Kasikz czyli jeszcze chwila przed kolejnym:) ja tez będę chciala odsapnąć od noszenia brzucha co wakacje:)ale na jak długo to nie wiem:) myślę,że maks dwa lata
 
ewelinko mnie jak dopadł ból gardła w ciąży to właśnie stosowałam tantum verde - można na pewno. Ponieważ mnie tabletki szczypią w język to psikałam tym w sprayu ;-) no i życzę żeby ta pieronica infekcja szybko się od Was odczepiła.

ola** właśnie jeszcze skarpetki...do tej pory ubieram Szymkowi pod śpioszki, bo mi położna w szpitalu tak zaleciła.
 
reklama
JUST, OLA, MYSZA, dziękować...zadzwoniłam do swojej pani dr, by spytać o tantum verde i mogę spokojnie brać :tak: ja taki niedowiarek jestem, dzięki raz jeszcze dziewuszki*, zatem trza myknąc do apteki...
 
Do góry