reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Testuje Dove Powder Soft od 2,5 tygodni i uwazam ze nie podraznia mojej skory,dodatkowo nie wysusza,wystarczy raz uzyc na 24 godziny i swiezosc sie utrzymuje :) zapach nie jest drazliwy,typowy dla wrazliwej skory. polecam Paniom szczegolnie tym co nie maja czasu na pielegnacje.
 
reklama
Testowałam Dove w roll'u. Jak dla mnie bomba - na pewno kupię go ponownie :) Przyjemny zapach, fajne pudrowe wykończenie produktu :) Czuję się w nim świeżo przez cały dzień. Podoba mi się również to, iż jego zapach jest idealnie wyważony - nie lubię gdy zapach antyperspirantu przeważa nad zapachem perfum, których używam na co dzień, a jednocześnie chce, aby obecność antyperspirantu była wyczuwalna na ubraniu :) Jestem pozytywnie zaskoczona tym produktem - daje 5 ;)
 
Miałam okazję przetestować Dove rol on. Super się sprawdził :-D Jeśli chodzi o zapach, to polecam dziewczynom, które lubią lekko słodkawe kwiatowe nuty. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w teście, na pewno będę dalej próbować szczęścia w kolejnych testach i Was też dziewczyny zachęcam! :-)
 
otrzymalam do testow DOVE , do tej pory używalam antyperspirantów innych marek. Jestem bardzo zadowolona z działania, zapach tez bardzo przyjemny , bardzo delikatny, ,Bardzo dobrze sprawdza się przy uprawianiu sportu , swietnie chroni przez poceniem i caly czas utrzymuje swoj zapach. Planuje kupic ten produkt jak mi się testowany skonczy :)
 
Miałam również przyjemność testować Antyperspirant Dove Powder Soft. Zapach ładny , delikatny . Delikatny dla skóry , sprawia uczucie komfortu na wiele godzin . Jak długo wytrzymuje nie sprawdzałam , a z pewnością jest skuteczny . Z pewnością kupię i będę używała .
 
Otrzymany do testów nowy sztyft Dove Powder Soft ma subtelny i delikatny zapach. Regeneruje moją skórę pod pachami, pozostawiając ją miękką i wygładzoną. Jako młoda mama cały czas jestem w ruchu. Potrzebuję ochrony każdego dnia, a taką zapewnił mi właśnie sztyft Dove Powder Soft. Jest łatwy w użyciu. Nie zauważyłam też śladów na ubraniach, co mi się zdarzało przy stosowaniu innych antyperspirantów. Z pewnością go kupię ponownie. Polecam:-)
 
Przez ostatnie 3 tygodnie testowałam Dove Powder Soft w sprayu. Tak jak zapewniał producent zapach to dość intensywna pudrowo-kwiatowa nuta, co nie wszystkim może przypaść do gustu. Mnie akurat nie zachwycił, ani też jakoś specjalnie nie przeszkadzał. Jeśli chodzi o ochronę, to producent piszę, że do 48H... nie odważyłam się, na aż tak długi test, ale mogę powiedzieć, źe 4h napewno działa. Oprócz tego dużym plusem jest to, że nie podrażnia skóry, więc jest bardzo delikatnym produktem. Ogólne wrażenie: 3,5/5
 
Również miałam możliwość testować antyperspirant Dove Powder Soft w sprayu. Powiem szczerze, żę byłam bardzo ciekawa jak się sprawdzi. Do tej pory używałam tylko jednego antyperspiranu, ponieważ inne się nie sprawdzały. Już po pierwszym użyciu Dove Powder Soft w sprayu, byłam zadowolona. Przez cały dzień czułam zapach Dove, który mimo, iż jest dość intensywny nie przeszkadzał mi. Poza tym cały dzień czułam się świeżo i nie spociłam się. Wcześniej nie skusiłabym się na zakup tego dezodorantu. Teraz na pewno go kupie jeszcze raz. Sprawdził się w 100 %, a w zapachu sie zakochałam. Dziękuję za możliwość przetestowania.
 
długo zwlekałam z dodaniem opinii ale to dlatego że chciałam w 100% poznać wszystkie wady i zalety Dove Powder Soft co mogę powiedzieć na pewno plusem jest delikatny pudrowy zapach który jest trwały mało który antyperspirant utrzymuje tak długo zapach co do skuteczności to prowadzę mało aktywny tryb życia więc mało też się poce i w tej kwestii też mnie nie zawiódł nie wiem jakby było przy większej aktywności. znalazlam też jeden minus to że pozostawia białe ślady na ciemnych ubraniach :( ale ale mimo wszystko polecam ja również na pewno zakupie nowe opakowanie bo już mam końcówkę:)
 
reklama
Dziękuję za możliwość przetestowania antyperspirantu Dove, jestem zadowolona z jego delikatnego zapachu, pudrowej konsystencji oraz przede wszystkim skuteczności.
 
Do góry