reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chore dziecko a spacer

Dołączył(a)
22 Październik 2014
Postów
11
Czy zabieracie chorego malucha na dwór czy izolujecie? Sama już nie wiem, bo jedni mówią, że można zabierać a nawet jest to wskazane, a inni że nie wolno...
 
reklama
Uważam, że można spacerować z przeziębionym lub chorym dzieckiem, oczywiście gdy nie gorączkuje. Rozumiem, że mowa jest o dziecku w wózku, a nie biegającym np.trzylatkiem
Ważne,żeby był to spacer a nie zakupy i przebywanie w zatłoczonych miejscach :tak:
 
ja tam wole dziecko zostawić na ten czas w domu, wiadomo jak to jest z chorobami u maluchow, lepiej dmuchac na zimno i zrezygnowac ze spacerow- ale to moja opinia ;)
 
jak jest początek przeziębienia, pierwsze co robię, to podaję syrop pelavo multi, żeby zahamować chorobę. Jak widzę, że jest dobrze, to wychodzimy
 
jeżeli jest to tylko początek czegoś i się nie pogarsza, a ja jeszcze staram się zapobiegać żeby dalej się nie rozwinęło to czemu spacer nie wyjść. Jak będzie się pogarszało to już kolejnego dnia nie, ale czasem spacer lepiej pomoże jak kiszenie w domu.
 
reklama
Do góry