reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

kurde co za wymysły?

a gdyby para nie leczyła się w klinice? a rtg której części ciała? (to oczywiście pytania retoryczne) może dokładniejszy byłby rezonans ewentualnie tk z kontrastem?
 
reklama
Madzia nie wiem o ile rtg jestem w stanie zrozumiec o tyle moje leczenie w kierunku niepodnosci to nasza sprwa[emoji14]

Wysłane z mojego Regent 7 przy użyciu Tapatalka
 
Dziwne że potrzeba zaświadczenia o niepłodności. Przecież niekoniecznie chcesz adoptować dziecko bo jesteś niepłodna. Możesz mieć inne powody. Bezsensu to...

My powiedzieliśmy o niepłodności- nawet o ivf. Zapytałam czy to nie przeszkoda. Pani stwierdziła że zrobiliśmy wszystko co możliwe by mieć dziecko że dobrze to o nas świadczy.

A rtg jest jeszcze większym absurdem... Może powinni żadać TK lub Rezonansu bo to bardziej dokładne badania...
 
reklama
nie, ja zaglądam, ale tak jest z procesem adopcyjnym jest długotrwały o rozwleczony. nie ma o czym pisać codziennie. ale ja zaglądam bo chcę wiedzieć co u Was?

pozdrawiam ciepło

wychodźcie z krzaczorów
 
Do góry